کد مطلب: 

134

تهدید پخش کنندگان سریال موهن توسط شیعیان

تهدید پخش کنندگان سریال موهن توسط شیعیان

هر شب تعدادی از شبکه های ماهواره ای جهان عرب سریال توهین آمیز "حسن و حسین و معاویه" که با اعتراض و مخالفت شدید مراجع تقلید و شیعیان سراسر جهان مواجه شد، را پخش می کنند.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا به نقل از شیعه آنلاین، "طاهر الهاشمی" فعال شیعی در مصر طی اظهاراتی پخش کنندگان سریال موهن "حسن و حسین و معاویه" را تهدید کرد.

وی طی اظهاراتی گفت: بر اساس فتوای دارالإفتاء الأزهر مبنی بر تحریم پخش سریال توهین آمیز "حسن و حسین و معاویه"، ما نیز مخالفت شدید خود با پخش این سریال را اعلام می کنیم و می گوئیم، در صورت ادامه پخش آن، واقعیت های تاریخی موجود در کتب تاریخی در مورد ناصبی ها را فاش خواهیم کرد.

این فعال شیعی مصری در ادامه افزود: با توجه به اینکه پخش چنین سریالی موجب ایجاد شکاف و اختلاف میان مذاهب مختلف اسلامی می شود و به وقوع فتنه منجر خواهد شد، ما نیز اعلام می کنیم که اگر پخش آن را متوقف نکنند، حقایق تاریخی مهمی را بازگو خواهیم کرد. علاوه بر فاش کردن این حقایق، علیه آنان در دادگاه های بین المللی نیز شکایت خواهیم کرد.

گفتنی است هر شب تعدادی از شبکه های ماهواره ای جهان عرب سریال توهین آمیز "حسن و حسین و معاویه" که با اعتراض و مخالفت شدید مراجع تقلید و شیعیان سراسر جهان مواجه شد، را پخش می کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-08-16 18:28

افزودن دیدگاه جدید