کد مطلب: 

12730

رونمایی از "عینک گوگل" برای اولین بار در ایران

رونمایی از "عینک گوگل" برای اولین بار در ایران

گوگل گلس یا عینک گوگل که آینده دنیای موبایل را متحول خواهد کرد، یکی از جذاب ترین محصولات دیجیتالی است که طی سال های اخیر معرفی شده و افراد زیادی علاقمند هستند تا هر چه زودتر آن را امتحان کنند، اما تا امروز گوگل گلس در اختیار کاربران محدودی قرار گرفته و خبرها حاکی از آن است که مدل تجاری آن تا اواسط سال ۲۰۱۴ وارد بازار نخواهد شد و فقط سری محدودی با نام Explorer Edition توزیع شده است.

به گزارش سیتنا، خبر خوب ما برای اهل فن و تکنولوژی این است که همزمان با رونمایی جهانی، هایپر تاچ نیز در تهران از این محصول پرطرفدار رونمایی کرده و بسیاری را برای اولین تجربه شان از گوگل گلس، به خیابان جمهوری می کشاند.

عینک گوگل یک همراه هوشمند پوشیدنی است که وزنی کمتر از یک عینک آفتابی دارد و مجهز به فرمان گیر صوتی  است و نیاز شما را به رابط های لمسی(Touch Screen) از بین می برد. رابط تصویری آن نیز یک تصویر تابانده شده در داخل یک منشور است که همیشه در مقابل چشم راست شماست و اندازه آن معادل یک تصویر 25 اینچ می باشد.

هایپر تاچ همانطور که از نام آن پیداست، اولین هایپر مارکت موبایل و تبلت در ایران می باشد و قصد دارد جدیدترین محصولات هوشمند موبایل و تبلت از بهترین برندهای جهان را در ایران عرضه کند. هایپرتاچ فروشگاهی است که در آن همه برندها فضایی برای خود دارند و جدیدترین و بهترین محصولات آن برند روشن و آماده برای تست کردن هستند تا بتوانید آن ها را لمس کنید، مقایسه کنید و انتخاب کنید.

 

در این فروشگاه یک تیم با تجربه مشاور فروش حضور دارد که با دانش فنی کامل به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک خواهد کرد. هایپرتاچ در روزهای پایانی سال 1392 هر شب 3 قرعه کشی با جوایزی خاص، برگزار خواهد کرد و برای هدیه قرعه کشی بزرگ پایان سال خود نیز گوگل گلس را انتخاب کرده است.

برای اولین تجربه گوگل گلس تان به خیابان جمهوری، تقاطع دانشگاه، فروشگاه هایپر تاچ سر بزنید یا به وبسایت hypertouch.ir مراجعه کنید.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-02-08 08:40

افزودن دیدگاه جدید