کد مطلب: 

12427

جدیدترین ترفند کاربران موبایل برای افزایش عمر باتری

جدیدترین ترفند کاربران موبایل برای افزایش عمر باتری

دوسوم صاحبان گوشی هوشمند در انگلیس میزان شفافیت نمایشگر این دستگاه موبایلی را تغییر داده‌اند و نیمی از آن‌ها اعلام کردند این کار را با هدف افزایش طول عمر باتری انجام داده‌اند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از سلولار- نیوز، گروه جوان با دامنه سنی 15 تا 24 سال بیشترین افرادی محسوب می‌شوند که شفافیت تصویر در نمایشگر را تغییر می‌دهند و 66 درصد از این افراد اعلام کردند که با کاهش شفافیت نور در نمایشگر سعی کرده‌اند عمر باتری را افزایش دهند.

 

این بررسی توسط مرکز Ipsos MORI انجام شد تا نشان دهد که عمر باتری چقدر می‌تواند انگیزه کاربران را برای کاهش نور و کیفیت تصویر عوض کند.

 

به گزارش فارس، بر اساس نتایج این بررسی، نیمی از آقایان عضو گروه سنی 15 تا 34 اعلام کردند که تنها با هدف افزایش عمر باتری گوشی شفافیت تصویر را پایین آورده‌اند. لازم به ذکر است که 82 درصد مردان 15 تا 34 ساله صاحب گوشی هوشمند هستند و به همین خاطر می‌توان گفت که این یکی از اثرگذارترین گروه‌ها محسوب می‌شود.

 

این بررسی نشان داد که سر زدن به شبکه‌های اجتماعی در گوشی‌های هوشمند برای 47 درصد کاربران یکی از سه اولویت اصلی محسوب می‌شود. همچنین مشخص شد 77 درصد کاربران تصاویر ویدیویی را در اینترنت مشاهده می‌کنند و یک نفر از هر چهار کاربر هم در گوشی هوشمند خود سراغ نقشه‌های الکترونیکی و سیستم‌های مسیریاب ماهواره‌ای می‌رود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-24 16:08

افزودن دیدگاه جدید