کد مطلب: 

12408

انتشار تصاویر غیراخلاقی در اینترنت برای سرگرمی!

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری عامل انتشار تصاویر غیراخلاقی در فضای مجازی طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش سیتنا، سرهنگ حبیب الله رجبلی در تشریح این خبر با بیان اینکه وبلاگی که اقدام به انتشار محتویات و تصاویر غیر مجاز و غیر اخلاقی در فضای مجازی می نمود توسط مأموران پلیس فتا شناسایی شد؛ گفت: کارشناسان این پلیس با انجام تحقیقات فنی و تخصصی، نهایتاً مدیر سایت مذکور که در سطح شهرستان گمیشان اقدام به بارگذاری مطالب و انتشار محتویات غیرمجاز در فضای مجازی می‌کرد را شناسایی کردند.

 

رجبلی تصریح کرد: با هماهنگی مقامات قضایی متهم دستگیر و رایانه وی را که حامل فیلم، کلیپ و تصاویر غیرمجاز بوده کشف و ضبط شد.

 

رئیس پلیس فتا گلستان در ادامه بیان داشت: متهم ابتدا که منکر هرگونه جرم و بزه‌ای بود، با مواجه شدن با دلایل و شواهد پلیس به انتشار محتویات غیرمجاز در اینترنت با راه‌اندازی وبلاگ اعتراف و انگیزه خود را از این اقدام جنبه سرگرمی عنوان کرد.

 

وی گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و از آن طریق برای وی قرار کفالت صادر شد.

 

رجبلی با اشاره به آن دسته از مدیران وبلاگ ها و وب سایت‌های اینترنتی که در پوشش فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف گرفته‌اند، هشدار داد و گفت: برخورد پلیس با اینگونه هنجارشکنان برخورد جدی، قاطع و قانونی خواهد بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-23 09:44

افزودن دیدگاه جدید