کدخبر :12384 پرینت
01 بهمن 1392 - 20:15

دست‎پاچگی توییتری پس از مرگ مشکوک همسر سیاستمدار معروف +عکس

متن خبر

مرگ مشکوک همسر سیاستمدار معروف هندی به یک دست پاچگی مجازی در توییتر منجر شد. 

 

به گزارش سیتنا به نقل از العربیه، ششی تارور، سیاستمدار سخنور از جنوب هند، بخاطر فعالیتهایش در سازمان ملل متحد از شهرت جهانی برخوردار است. سوناندا پوشکار، یک خبرنگار زیبای کشمیری است، که ازوداجش با تارور در سال 2010 همواره مورد توجه رسانه های هند قرار داشت.

 

اکنون، بعد از آنکه شایعه معشوقه داشتن ششی بر سر زبانها افتاد، خبر مرگ همسرش اعلام شد و پزشکان علت مرگ را "غیرطبیعی" خواندند. این مرگ به یک دست پاچگی مجازی در توییتر منجر شده و اینکه آیا طرح مسائل آنها در این رسانه بیش از اندازه خطرناک بوده است.

 

طرح مسائل خصوصی این زوج در توییتر یک هفته پیشتر با پیامهای سوناندا پوشکار شروع شد که در آنها به یک خبرنگار زن پاکستانی و ابراز علاقه او به شوهرش اشاره کرد. چند روز بعد از این پیامها، در روز جمعه 17 ژانویه جسد بی جان پوشکار در هتل محل اقامتش در دهلی نو پیدا می شود. کالبد شکافی هنوز علت اصلی مرگ را مشخص نکرده، اما گفته می شود "علائم زخم" بر بدن او دیده شده است.
 

مرگ پوشکار محافل خبری و سیاسی دهلی نو را مبهوت کرده، زیرا بسیاری از نزدیک شاهد چرخشهای زندگی زناشویی او با تارور، سیاستمدار ارشد حزب کنگره هند، بودند.

 

روز چهارشنبه، خانم پوشکار پیامهای توییتری را منتشر کرد که به گفته او شوهرش از یک خبرنگار پاکستانی دریافت کرده بود. پوشکار در پستهای خود ادعا کرد که این خبرنگار پاکستانی مامور سازمان امنیت پاکستان است. مهر تارار، خبرنگار پاکستانی این اتهامات را رد کرد و گفت هیچ رابطه دوستانه ای با تارور نداشته است.

 

بعد از این ماجرا، پوشکار و تارور در یک بیانیه مشترک سعی کردند تا فضا را آرام کنند و اعلام کردند که "ما یک زوج خوشبخت هستیم و مایلیم که به همین صورت باقی بمانیم."

 

روز جمعه، تارور که از یک جلسه حزبی به هتل لوکس محل اقامتش در دهلی نو باز می گشت، با جسد همسرش که لباس پوشیده بر روی تخت قرار داشت، روبرو شد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.