کد مطلب: 

12323
برند هواوی اسپانسر باشگاه آرسنال شد
برند هواوی اسپانسر باشگاه آرسنال شد

باشگاه آرسنال انگلیس برای اولین بار در عرصه جهانی، اسپانسری خود را به برند چینی هواوی که در حال گسترش فرآیندهای بازاریابی است، واگذار کرد.
 

به گزارش سیتنا، شرکت هوواوی و باشگاه آرسنال به صورت رسمی خبر انعقاد این قرارداد را منتشر کردند و توضیح دادند این همکاری‌ها تا پایان فصل 2015-2016 ادامه می‎یابد.

 

رونمایی از این قرارداد به شکل رسمی توسط طرفین آن و با حضور برخی بازیکنان این تیم از جمله رامسی، پودولسکی و اوزیل و همچنین آرسن ونگر مربی این تیم صورت گرفت.

 

مدیر بازرگانی باشگاه ارسنال با اشاره به این قرارداد گفته که ما از حضور هواوی به عنوان شریک رسمی بسیار خوشحال هستیم و به این برند خوش آمد می‌گوییم.

 

وی همچنین عنوان کرده که این اولین بار در دنیا است که به سمت همکاری و قرارداد با برندی چینی رفته‌‌ایم و این فرصتی برای هر دو برند (هواوی و آرسنال) خواهد بود تا فعالیت‌های تبلیغاتی خود را بیرون از مرزها نیز داشته باشند.

 

پیشنهادات منحصر به فردی در این قرارداد وجود دارد که بر مبنای آن برند چینی هواوی در تمامی بازی‌های آرسنال به عنوان عضوی فعال در کنار آن حضور خواهد داشت و پلت‌فرم‌های شبکه‌ اجتماعی و باشگاه مجازی آرسنال را راهبری خواهد کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-19 12:40

افزودن دیدگاه جدید