کد مطلب: 

12302
تکذیب خبر مربوط به متصدی دفتر پست بانک روستای جهان آباد بروجرد

پیرو درج خبری در برخی رسانه ها با عنوان " متصدی پست بانک، یارانه روستائیان را به جیب زد"، روابط عمومی پست بانک ایران ضمن تکذیب این خبر، جوابیه ای را به شرح ذیل در اختیار رسانه ها قرار داد.

 

به گزارش سیتنا، در متن این جوابیه آمده است: بر اساس بررسی‌های بعمل آمده و اخذ استعلام از مدیریت شعب استان لرستان و به تبع آن فرماندهی انتظامی این استان به اطلاع مشتریان، سهامداران و سایر هموطنان می رساند؛ مسئول دفتر خدمات بانکی روستای جهان آباد از توابع شهرستان بروجرد به علت سهل انگاری و بی توجهی به آئین نامه های مربوطه نسبت به نگهداری وجوهی به عنوان مازاد صندوق اقدام و نهایتا‍ً با طرح ادعا از سوی این بانک و تشکیل پرونده در مراجع ذیصلاح، کل مبلغ مازاد صندوق اخذ و تسویه گردید. آنچه مسلم است این است که وجه مربوطه هیچگونه ارتباطی با یارانه سرپرستان خانوار روستائی نداشته و تاکنون هیچ گزارش و یا شکوائیه ای دال بر این موضوع در این خصوص به پست بانک استان لرستان ارائه نشده و اساساً زمانی ماهیت برداشت یارانه تلقی می گردد که سرپرست خانوار وجوه را دریافت ننموده و از حساب وی کسر گردد.
توضیح اینکه؛ انتشار خبر غیرواقع مذکور ناشی از برداشت ناصحیح از محتوای پرونده بوده که از سوی اداره کل جرائم اقتصادی استان لرستان در حال پیگیری است.
گفتنی است؛ درحال حاضر تمامی دفاترخدمات بانکی سراسر کشور به سامانه جامع بانکی متصل بوده و به صورت لحظه ای مورد کنترل و نظارت قرار می گیرند و هیچگونه برداشتی از حساب اشخاص بدون مجوز مقدور نمی باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-18 10:57

افزودن دیدگاه جدید