کد مطلب: 

12280

برای خرید تلفن ثابت پول اضافه ندهید/ فقط 50 هزار تومان!

برای خرید تلفن ثابت پول اضافه ندهید/ فقط 50 هزار تومان!

قیمت خرید هر خط تلفن ثابت حدود 50 هزار تومان تعیین و این موضوع بارها اعلام شده است اما با این وجود برخی مراکز مخابراتی به بهانه نداشتن خط، قیمتهایی به مراتب بالاتر را طلب می‌کنند که در این زمینه مسوولان مخابرات تاکید دارند مردم باید از پرداخت این مبالغ خودداری کنند.

 

به گزارش سیتنا، گلایه‌های برخی کاربران تلفن ثابت گویای آن است که مراکز شرکت مخابرات در برخی مناطق استان تهران مدتی است برای واگذاری خطوط تلفن از کاربران مبالغی تا سه برابر مبلغ اعلام شده را درخواست کرده و این عمل را با نداشتن خط آزاد توجیه می‌کنند.

 

داود زارعیان در این باره به ایسنا گفت: برای خرید یک خط تلفن ثابت افراد تنها باید حدود 50 هزار تومان هزینه خرید خط را به همراه مبلغی که به عنوان مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده پرداخت کنند.

 

سخنگوی شرکت مخابرات ایران همچنین عنوان کرد: اگر فردی برای خرید خط مبلغی بیش از این پرداخت کرده می تواند با در دست داشتن فیش پرداخت خود این موضوع را پیگیری و از دفتر مربوطه شکایت کند.

 

وی همچنین عنوان کرد: اگر هم کاربران در مراجعه به مراکز مناطق مختلف با چنین موضوعی مواجه شده و چنین مبالغی از آنها خواسته شد می توانند موضوع را از طریق شماره 190 اعلام کنند تا مساله پیگیری شود چرا که هیچ دفتری حق ندارد مبلغی بیش از آنچه تصویب شده دریافت کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-16 20:46

افزودن دیدگاه جدید