کد مطلب: 

12185

با ایجاد یک ایمیل موقت از مزاحمت دائمی spamها خلاص شوید!

برای بسیاری از کاربران این موقعیت پیش آمده ‌که برای یک کار موقتی به وب‌سایت‌هایی مراجعه می‌کنند که از آن‌ها تقاضای ایجاد حساب کاربری می‌کنند. از آنجا‌ که وارد کردن ایمیل شخصی یا کاری در این گونه مواقع چندان موضوعیتی ندارد و بعضا منجر به فرستاده شدن ایمیل‌های غیر مرتبط می‌شود، چاره این امر، ایجاد یک ایمیل موقت است.

به گزارش سیتنا به نقل از تابناک، شاید شما نیز از آن دسته ‌کاربرانی هستید که به دلیل ‌نام‌نویسی در وب‌سایت‌های گوناگون، ایمیلتان آکنده از پیام‌هایی شده ‌که تنها مجبور به پاک کردن آن‌ها هستید.

اما یک راهکار اساسی برای این معضل این است که با استفاده از سرویس‌هایی که اقدام به ایجاد حساب کاربری ایمیل موقت می‌کنند، استفاده کنید و جعبه دریافت پیام ایمیل خود را از این ایمیل‌های به اصطلاح Spam نجات دهید:

ایجاد یک ایمیل موقت در یک دقیقه!

هم‌اکنون چندین وب سایت وجود دارد که خدمات مربوط به ایجاد ایمیل موقت را ارائه می‌کند. یکی از این وب‌سایت‌ها Guerrilla Mail است که رایگان این کار را انجام می‌دهد. تولید ایمیل در این وب‌سایت کار بسیار ساده‌ای است! به محض ورود به این وب‌سایت یک آدرس ایمیل اتفاقی برای شما ایجاد می‌شود که در وسط صفحه نمایش داده می‌شود:

https://www.guerrillamail.com

ایجاد یک ایمیل موقت در یک دقیقه!

اگر به هر دلیل‌ ترجیح می‌دهید ‌این نام و آدرس اتفاقی را تغییر دهید، ‌روی بخش اول آدرس کلیک ‌و نام مورد نظر خود را وارد کنید و پس از آن بر ‌ دکمه Set کلیک کنید.

ایجاد یک ایمیل موقت در یک دقیقه!

و برای کپی کردن آدرس ایمیل برای استفاده در صفحه حساب کاربری مورد نظر بر ‌دکمه Copy to Clipboard کلیک کنید:

ایجاد یک ایمیل موقت در یک دقیقه!

به این ترتیب، می‌توانید با ایجاد یک ایمیل موقت، فضای ایمیل خود را مرتب و پاکیزه نگه دارید!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-12 20:07

افزودن دیدگاه جدید