کد مطلب: 

12129
فراخوان شرکت ارتباطات زیرساخت برای توسعه‎ی پهنای باند اینترنت کشور به چهار ترابیت
فراخوان شرکت ارتباطات زیرساخت برای توسعه‎ی پهنای باند اینترنت کشور به چهار ترابیت

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گفت: پروژه توسعه‎ی شبکه‎ی انتقال زیرساخت کشور تحت عنوان تدبیر یک با هدف توسعه‎ی پهنای باند اینترنت کشور به چهار ترابیت و توسعه‎ی شبکه‎ی IP داخل کشور با ظرفیتی بالغ بر 20 ترابیت بر ثانیه بر اساس سیاست های جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت تدبیر و امید در شرکت ارتباطات زیرساخت اجرا می‎شود.

 

به گزارش سیتنا، مهندس محمود خسروی معاون وزیر و رئیس هیأت مدیره‎ی شرکت ارتباطات زیرساخت، افزود: این پروژه در برنامه‎ی پنج ساله‎ی پنجم کشور در راستای اهداف بلند مدت توسعه‎ی ارتباطات کشور و به منظور فراهم کردن زیرساخت‎های لازم برای پیاده سازی دولت الکترونیک در این شرکت طراحی و در مرحله‎ی فراخوان عمومی قرار گرفته است.

 

خسروی تصریح کرد: بستر فیزیکی این شبکه بر پایه‎ی فیبرنوری و گستردگی آن در سراسر کشور است و به دلیل حجم زیاد پهنای باند ارتباطات این پروژه ، استفاده از مدرن ترین و به روزترین فناوری های مرتبط با شبکه‎ی انتقال در این طرح مورد توجه قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت در این پروژه استفاده از کنسرسیوم های متشکل از پیمانکاران داخلی فعال حوزه‎ی ارتباطات، شرکت‎های دارای سابقه تولیدی ، تحقیقی و با توان مالی متناسب با حجم این پروژه مورد توجه قرار داده است تا به دیگر اهداف اجرای این پروژه از جمله انتقال دانش فنی فناوری های جدید این حوزه به کشور دست پیدا کنیم.

 

به گزارش سیتنا، معاون وزیر ارتباطات درخصوص شناسائی شرکت ها و کنسرسیوم های توانمند برای اجرای این پروژه گفت: فراخوانی از روز چهارشنبه 18 دی ماه در نشریات کثیرالانتشار در این زمینه صورت گرفته و علاقمندان به حضور در فراخوان فرصت دارند تا چهارشنبه 25 دی ماه نسبت به دریافت مدارک استعلام ارزیابی اقدام کنند.

 

لازم به ذکر است کنسرسیوم های واجد شرایط و علاقه مند به حضور در فراخوان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الکترونیکی شرکت به نشانی WWW.tic.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-11 08:26

افزودن دیدگاه جدید