کد مطلب: 

12122

تجمع مردمی در قمصر برای جلوگیری از نصب دکل مخابراتی

کاشان نیوز، نوشت: ساعت ۱۰ صبح جمعه ۹۲/۱۰/۲۰  دانش‌آموزان، اولیاء آن‌ها و مربیان مدرسه ۲۲ بهمن و عده‌ای از مردم قمصر برای جلوگیری از نصب دکل مخابراتی در برابر شهرداری قمصر تجمع کردند که با حضور همراه با درایت نیروی انتظامی بدون هر گونه خشونتی ماجرا در ساعت ۱۴ خاتمه یافت.

 

به گزارش سیتنا، روز جمعه ۲۰ دی‌ماه ساعت ۱۰ صبح در حالی‌که جرثقیلی برای نصب دکل مخابراتی جنب شهرداری و مدرسه ۲۲ بهمن مستقر شده بود، شهروندان قمصر به این دلیل که معتقدند امواج این دکل‌ها برای سلامتی ۱۶۰ دانش‌آموز خردسال و همسایگان خطرناک است، و از آن‌جا که مدعی هستند مخابرات به تذکرات و مخالفت‎های آن‌ها توجهی نکرده از نصب دکل ممانعت به عمل آوردند.

 

به گفته یک شاهد عینی که از قمصر با کاشان نیوز تماس گرفته بود، این تجمع به حضور ماموران نیروی انتظامی انجامید، اما با توجه به رفتار معقول و برخورد قانونی ریاست کلانتری و ماموران نیروی انتظامی درگیری بوجود نیامده و با راهنمایی معترضان به مرجع قضایی کار نصب دکل تا اظهارنظر قضایی در این مورد تعطیل شد.

 

به گفته افراد ساکن در قمصر انتخاب روز جمعه برای نصب این دکل اگر چه ممکن بود بدون توجه به تذکرات قبلی و اعتراضات مردمی به نصب دکل بیانجامد، اما اطلاع‌رسانی مردمی باعث حضور شهروندان در محل شد و ابتدا عده‌ای از حاضران داخل محل گودبرداری شدند و پس از آن نیز اقدام به پرکردن گود کردند.

 

شهروندانی که در این رابطه با کاشان نیوز تماس گرفته بودند از مخابرات می‌خواهند که نصب این‌گونه دکل‌ها را در خارج از منطقه مسکونی انجام داده و ضمناً از برخورد مناسب نیروی انتظامی اظهار رضایت و قدردانی نمودند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-10 20:06

افزودن دیدگاه جدید