کدخبر :12068 پرینت
18 دی 1392 - 15:50

"سامانک" با تایید بانک مرکزی برترین همراه‌ بانک کشور شد

متن خبر

در سومین دوره جشنواره دکتر نوربخش که با هدف انتخاب و تجلیل از بانک‌های نوآور در حوزه بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود، محصول "سامانک" بانک سامان به‌عنوان محصول برتر شناخته شد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، در این جشنواره که به منظور حمایت از دستاوردهای نوین بانکداری الکترونیک و با نام «جشنواره دکتر نوربخش» برگزار شد، محصول سامانک (نرم‌افزار همراه بانکِ سامان) بر اساس ارزیابی کمیته داوران پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، به عنوان محصول برتر معرفی شد.

 

در لوح تقدیر این جشنواره که به امضای ولی‌اله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی رسیده، آمده است: «موفقیت ارزشمند آن بانک در کسب رتبه سوم انتخاب بانک‌های برتر نوآور در جشنواره دکتر نوربخش که در سومین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بر اساس ارزیابی کمیته داوران احراز گردید را تبریک عرض نموده؛ بدین بهانه پرقدر، مراتب سپاس و تقدیر خود را از تلاش مجموعه مدیران و کارکنان آن بانک ابراز می‌دارم.»

 

بر اساس این گزارش، همراه بانکِ سامان یکی از کاربردی‌ترین خدمات بانکداری الکترونیک بانک سامان است که دسترسی سریع، امن و راحت مشتریان به مجموعه‌ای از خدمات بانکی را امکان‌پذیر کرده ‌است.

 

گفتنی است، سومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حمایت ویژه بانک سامان در روزهای 16 و 17 دی‌ماه در تهران برگزار شد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.