کد مطلب: 

12059

ماشین لباسشویی و جارو برقی شگفت انگیز سامسونگ در CES 2014 + تصاویر

برندی که بیشترین رشد را در آمریکا داشته، اکنون کاملترین ماشین لباسشویی صنعتی را ارائه داده و وارد مقوله جاروبرقی ایستاده می شود و برای اولین بارمدلی ترکیبی که دسته آن به طور کامل قابل جداشدن است معرفی می کند.

 

به گزارش سیتنا، شرکت سامسونگ الکترونیکس پیشرو نوآوری در تولید لوازم خانگی، امروز محصولاتی معرفی کرد که کارشستشوی لباس و نظافت زمین را برای کاربران با سرعت و صرفه جویی بیشتر در انرژی و کیفیت بهتر به انجام می‌رساند و بدین ترتیب هدیه وقت را به کاربران تقدیم می‌کند.

ماشین های لباسشویی جفت معرفی شده شامل ماشین های صنعتی، بارگذاری از درب بالا و بارگذاری از درب جلو می باشند.

کوین دکستر (Kevin Dexter) کارشناس ارشد بازاریابی و فروش لوازم خانگی سامسونگ اظهار داشت: ”اشتیاق مشتریان، نیروی محرکه نوآوری محصولات سامسونگ است و این است که اکنون سامسونگ پر طرفدار ترین برند در آمریکا است. نوآوری در خط تولید جدید ماشین های لباسشویی جفت و جارو برقی‌های جدید، کار را برای مشتریان بسیار راحت و به صرفه می‌کند.“

شستن مقدار بسیار زیاد لباس فقط در نیم ساعت

لباسشویی جفت WF9000 با درب از جلو سامسونگ با ظرفیت 5.6 فوت مکعب محفظه شستشو و 9.5 فوت مکعب خشک‌کن، بالاترین ظرفیت را دارا است و می‌تواند سنگین‌ترین اجناس را برای مثال دو عدد روانداز را فقط در مدت بسیار کوتاه بشویید. به واسطه محفظه بزرگ و سرعت گردش، بدون اینکه در کیفیت شست‌و‌شو اثری داشته باشد، کار شستن را به سرعت انجام می‌دهد که هم در انرژی و هم در وقت صرفه‌جویی می‌شود.

لباسشویی جفت که از جلو بارگذاری می‌شود نیز برای راحتی طراحی شده است. این ماشین لباسشویی چهار اینچ بلندتر بودن و عمق کمتر و درِ بزرگتر به کاربر این امکان را می‌دهد که لباس‌ها را راحت‌تر و بدون نیاز به خم‌شدن بارگذاری کند. این ماشین دارای زیبایی خاصی است که با رنگهای مدرن و خطوط کروم تزیین شده است. لباسشویی WF9000 لقب (ستاره صرفه جویی در انرژی)” ENERGY STAR Most Efficient 2014 “ را دریافت کرده، دارای روشنایی LED در داخل محفظه شستشو و خشک‌کن، هم برای روشنایی بهتر و هم برای صرفه جویی تعبیه شده است.

ماشین لباسشویی با بارگذاری از درب بالا، برای دسترسی آسان

طراحی و عملکرد، در بزرگترین ماشین لباسشویی صنعتی سامسونگ WA9000 مکمل یکدیگر هستند. لباسشویی با بارگذاری از بالا با ظرفیت 5.6 فوت مکعب خشک کن با ظرفیت  9.5فوت مکعب. دورانی که ناچار بودید روی سکو بروید و یا با تمام وجود وارد ماشین خشک کن بشوید تا آخرین تیکه لباس را در آورید، به پایان رسید. سامسونگ با طراحی و ساخت ماشین‌های لباسشوییش که حداقل 3 اینچ بلندتر و محفظه‌ای بسیار بزرگتر ولی دارای عمق کمتر از ماشین‌های دیگر است، این مشکل را به کل حل کرده است.

سامسونگ در ساخت لباس‌شویی خبره است. چنانکه در سال 2013 نشان درجه 1 را از J.D. Power 2013 برای ماشین های لباسشویی دریافت کرد و برای پنچمین سال لقب ”مشتری‌مدار“را به خود اختصاص داد. ماشین WA9000 دارای دستگاه Aqua Jet Cleaning Technology است که آب را به شدت و به همه لباسها بطور یک نواخت پخش می کند. نمایش پایان لباسشویی نیز با طراحی های زیبای روی صفحه کنتر ل با خطوط براق کروم بر روی رنگ استن استیل بدنه و رنگ یخی نور LED، حیرت بیننده را بر می‌انگیزد.

عصر جدید مراقبت از کف پوش زمین

با جهشی در بخش جارو‌برقی سامسونگ در سال 2014، این شرکت توجه خاص خود را به کاربر‌ها با ساخت جارو‌برقی ایستاده VU 7000 Motion Sync معطوف کرده است. در جارو برقی  VU7000 یک نوآوری جدیدی به عمل آمده که دسته آن کاملا از بدنه جدا شده و موتور جدایی دارد که مجزا از بدنه براحتی همه زوایا را تمیز می کند. 

این جاروبرقی، بهترین تمیز کننده هم برای قالی و فرش و هم برای زمین سخت است. همچنین دارای Cyclone Force می‌باشد، این تکنولوژی  با 9 مخزن Cydonic ذرات را در خود نگه می‌دارد تا به فیلتر جاروبرقی نفوذ نکند. این باعث میشود موتور با قدرت کار کرده و عملکرد آن بهینه باقی بماند.

VU7000  مدل جارو برقی ایستاده که یک طرح متفاوت با Motion Sync Design  است اولین بار در سپتامبر 2013 در اروپا درمدل Samsung’s Motion Sync Canister  معرفی شد. با یک برس چرخان بزرگ و چرخ عقب که برای تمیز کردن تمام زاویه ها و گوشه ها  بکار میاید. در سال 2014 سامسونگ این مدل را به آمریکا نیز معرفی می کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-08 04:56

افزودن دیدگاه جدید