کد مطلب: 

12053

نمایشگاه CES/ نمایش توانایی‌های Galaxy در ارتباط با تکنولوژی‎های روز دنیا (+تصاویر)

نمایشگاه CES/ نمایش توانایی‌های Galaxy در ارتباط با تکنولوژی‎های روز دنیا (+تصاویر)

غرفه تعاملی در CES، امکانات متنوع یکپارچگی سامسونگ گلکسی Note 3، Gear و موبایل NotePRO را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، امروز شرکت سامسونگ الکترونیکس غرفه تعاملی شراکتی خود را با BMW، Trek Bikes، Kidrobot و3D Systems کلید می زند. در این غرفه توانایی‌های دستگاه‌های Galaxy با شرکایش در سالن Las Vegas Convention Center به نمایش گذاشته می‌شود.

ب ام و – سامسونگ، قابلیت کنترل از راه دور BMW i با گلکسی گیر سامسونگ

 

BMW i3 اولین اتوموبیل کاملا الکترونیکی دنیا، از سیم کارتی استفاده می‌کند که در هر زمان دسترسی و کنترل ماشین را از راه دور به راننده می‌دهد.

 

استفاده از اپلیکیشن BMW i Remote به راننده این امکان را می‌دهد که از اطلاعات اتوموبیلش، از قبیل حرارت، قدرت باطری، باز یا بسته بودن پنجره و سان روف ماشین از هر کجا از طریق موبایل هوشمندش آگاه شود.

 

 

سامسونگ و BMW این همکاری را در راستای خلق و طراحی گلکسی گیر (Galaxy Gear ) بطور اختصاصی برای نرم‌افزار BMW i Remote و به نمایش گذاشتن آن انجام دادند. گلکسی گیر سامسونگ تجربه‌های موبایل هوشمند را بر روی یک ساعت مچی گسترش داده که کاربر می‌تواند علاوه بر دیدن ساعت، بسیار راحت به ماشین خود دسترسی داشته باشد. راننده تمام اطلاعات لازم را در مورد اتوموبیلش، بدون اینکه لازم باشد موبایلش را از جیبش بیرون بیاورد، روی ساعت مچی اش ببیند و کنترل کند.

 

با گلکسی گیر سامسونگ، BMW i3 خود را مستقیما با مچ دست خود کنترل کنید. از دیدن اطلاعات وضعیت ماشین تا کنترل آن از راه های مختلف. رابطه بین گلکسی گیر سامسونگ و i3، به کاربر یک تجربه جدیدی می‌دهد.

 

در نمایش گلکسی گیر با BMW i، عملیاتی که در مورد اطلاعات مهم کاربر و اتوموبیل انجام می‌شود، نشان داده شد که عبارتند از:
•    وضعیت شارژ باطری و مقداری که میتواند حرکت کند
•    وضعیت باز یا بسته بودن پنجره ها، درها و سان روف ماشین
•    احتیاج ماشین به سرویس یا بازدید فنی

 

اضافه بر وضعیت، کاربر می‌تواند دمای داخل ماشین را قبل از سوار شدن از راه دور کنترل کند و همچنین کاربر می‌تواند آدرس مورد نظرش را که می‌خواهد به آنجا سفر کند، از طریق Galaxy S Voice به دستگاه GPS خودرو بفرستد تا به هنگام سوار شدن در ماشین، همه چیز برای حرکت به سمت مقصد آماده باشد.

Trek Bikes –  بسوی  پیشرفت سبک زندگی دیجیتالی

سامسونگ و ترک بایکس (Trek Bikes ) که پیشرو در طراحی و ساخت دوچرخه است، دست به همکاری برای بکار بردن قدرت تلفن همراه هوشمند در رابطه با دوچرخه زدند.

 

ترک بایکس (Trek Bikes) دوچرخه‌ای طراحی کرده که امکانات مختلف استفاده یکپارچه موبایل هوشمند را با دوچرخه برای راحتی کاربران ایجاد میکند.
•    شارژ باطری موبایل و Note 3 در موقع پدال‌زدن که به کاربر این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه نگران شارژ باطری‌اش باشد از آن استفاده کند، حتی از GPS .
•    از طریق نصب گلکسی نوت 3 و یا گلکسی گیر در داخل دستگیره دوچرخه، دوچرخه سوار در آن واحد می‌تواند از امکانات سنسور استفاده کند و یا از راه دور با دوچرخه اش در تماس باشد.

 Kidrobot- وقتی تکنولوژی، هنر و طراحی، با یکدیگر آمیخته می شوند

سامسونگ و کیدروبات که یکی از بزرگترین شرکت‌ها در ساخت و طراحی اسباب بازی‌های منحصر به فرد و ابزار و وسایل جانبی زندگی است شروع به همکاری کردند تا ابزار‌هایی با قدرت گیری از موبایل های گلکسی طراحی کنند. پلت فرمی که با گذر زمانریا، اهمیت زیادی پیدا می‌کنند. این همکاری فناوری‌های موبایل را با وسایل همراه و اپلیکیشن‌های خلاقانه، به کاربر وصل می‌کند.

 

در غرفه سامسونگ، Kidrobot به نمایش وسایلی می‌پردازد که از Galaxy Gear سامسونگ الهام گرفته‌اند. 3 آدمک تخیلی به همراه 500 روبات کوچک با همکاری ابزارها و وسایل Galaxy سامسونگ به نمایش گذاشته خواهد شد.

3D Systems – پلی بین چاپ سه بعدی و کاربران

به علاوه شرکای مختلف، سامسونگ به همکاری با 3D Systems نیز دست زده است تا چاپ 3 بعدی را به کاربران معرفی کند.

Galaxy Note سامسونگ، با خلاقیت و سادگی طراحی تولید شد و هم اکنون دست میلیون‌ها مشتری در دنیا قرار دارد. با همکاری با 3D Systems، سامسونگ قادر خواهد بود تا نشان دهد طراحی و خلق ایده‌های جدید می‌تواند به چه اندازه آسان باشد.

 

3D systems اپلیکیشنی برای Galaxy Note طراحی کرده که کاربران می‌تواند به طراحی سکه‌هایی بپردازند، آن‌ها را به پرینتر سه بعدی بفرستند و بهد از چاپ، در کیف‌های Galaxy Note طراحی شده مخصوص همین منظور قرار دهند. همچنین بازدیدکنندگان این شانس را دارند تا طرح‌هایی به سلیقه خود با Galaxy Note بکشند و همان‌جا چاپ کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-07 21:37

افزودن دیدگاه جدید