کد مطلب: 

12024

نمایشگاه CES/ ورود لوازم جدید آشپزخانه سامسونگ به بازار در سال 2014 (+تصاویر)

نمایشگاه CES/ ورود لوازم جدید آشپزخانه سامسونگ به بازار در سال 2014 (+تصاویر)

در نمایشگاه CES 2014، سامسونگ، با گزیده های سرآشپز، عصر جدیدی را در لوازم خانگی و آشپزخانه پذیرا می شود.

 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، سریعترین برند لوازم خانگی در حال رشد، با یخچال منتخب سرآشپز و چهار محصول دیگر برای نسل آینده، نوآوری بی نظیری را به نمایش می گذارد.

 

سامسونگ الکترونیکس، مبتکر در محصولات لوازم خانگی در جهان، امروز اعلام کرد خط تولید جدیدی را در لوازم خانگی اعلاء ارائه داده است که به مصرف کننده امکان می دهد روند کامل آشپزی را از آغاز تا به انتها، با مهارت هرچه تمامتر به پیش ببرد.  همچنین، با به کارگیری بصیرت چندی از عالیترین سرآشپزهای حرفه ای دنیا، یخچال جدیدی به وجود آمده است که حتی لطیف ترین مواد غذایی را سالم و بی عیب در خود نگهداری می کند.  طیف وسیعی نیز از لوازم الکتریکی توکار، بهمراه آونی که برخوردار از کنترل حرارتی بی مثالی است و نیز یکی از مهمترین نوآوریهای چهل سال اخیر در ماشین ظرفشویی، از جمله لوازمی است که در نمایشگاه بین المللی 2014 CES از تاریخ 7 تا 10 ژانویه 2014 به نمایش گاشته شده است.

 

سال 2014 سال ورود برگزیده های سرآشپز سامسونگ به بازار است، گزینه ای از لوازم خانگی عالی در سطح لوازمی که سرآشپزهای حرفه ای استفاده می کنند که با همکاری کلوپ سرآشپزهای سامسونگ گسترش یافته اند.  ابتکارات مربوط به آشپزخانه بی نظیری که در سال 2013 راه اندازی شد، همکاری سرآشپزهای درجة یک جهان را بهمراه داشته تا سامسونگ محصولات نسل آینده را تولید کند.

 

به گفتة کِوین دِکستر، معاون ارشد بخش فروش و بازاریابی لوازم خانگی سامسونگ الکترونیکس امریکا: "اگر بخواهیم یک واژه را برای توصیف رویکردمان در سال 2014 انتخاب کنیم، آن واژه اشتیاق خواهد بود. چه موضوع آشپزی باشد یا سرگرمی به شیوه ای پیشرفته و پیچیده، یا ایجاد خانه ای زیبا که حقیقتا جای فخر داشته باشد، شوق و اشتیاق مصرف کننده نیروی راهنمای ما برای نوآوری است و الهامبخش ما برای رسیدن به فرازهای جدیدی در طراحی برای بهترین است." وی افزود: با همکاری نزدیک با کلوپ سرآشپزهای سامسونگ، ما لوازم آشپزخانه ای به وجود آورده ایم که سطح حیرت انگیزی از انعطاف پذیری، سازمان دهی، استفادة آسان و سبک عالی برای همه نوع نیاز و خواستهای آشپزی در منزل را، حتی برای نکته سنج ترینها، ارائه می دهد."

عالی ترین یخچال برای حفاظت از مواد غذایی

 

یخچال چهاردر انتخاب سرآشپز سامسونگ، بهمراه توجه متفکرانه به نوآوری و طراحی (مدل: RH9900 ) جهش عظیمی است در حفاظت، انبارکردن، سازمان دهی و تهیة مواد غذایی. در این یخچال کنترل دما با ممیزه های اختصاصی به کار رفته به حد اکثر می رسد. صفحة فلزی خنک کننده، که در پشت یخچال جایگزینی شده است، کمک می کند دمایی یکنواخت در سراسر یخچال نگهداری شود، چیزی که برای حفاظت تازگی و مزة مواد غذایی بسیار مهم است. 

 

 

علاوه براین، سیستم سه گانة خنک کنندة سامسونگ موجب ایجاد سه جریان هوای جداگانه در یخچال و فریزر می شود که نهایت کنترل رطوبت را باعث شده بهترین کارآیی را خنک کردن همة قسمتها را امکان پذیر می کند.

 

سیستم سه گانة خنک کننده این امکان را در یخچال انتخابی سرآشپز به وجود می آورد تا طبقه پایینی سمت راست، به نام یخچال در فریزر (Fridge-in-Freezer)، بتواند به دلخواه تبدیل به فریزر یا یخچال شود که به این ترتیب نیازهای متعددی را برآورده می کند.  این قسمت می تواند بخش آماده سازی مواد برای غذاهایی با کیفیت رستوران، یا فضایی برای نگهداری غذاهای خانگی یخ زده، و یا مرکزی برای نگهداری نوشابه باشد. ظرفیت کلی این یخچال به 3/33 cu. ft رقم خورده (استاندارد DOE 2014)، یا 33 پاکت پر از مواد غذایی. هیچ یخچال دیگری نمی تواند این مقدار مواد غذایی را در خود جای دهد.

 

تبدیل اشتیاق مشتری به ابتکارات تهیة غذا

 

به عنوان بخشی از همکاری با کلوپ سرآشپزهای سامسونگ، سامسونگ ابتکار جدیدی نیز برای آشپزی و تهیة غذا به وجود آورده است.  سری جدید لوازم الکتریکی توکار (مدل: NE58H9950) همه عملکردهای سری لوازم الکتریکی توکار پارسال را با Flex Duo  عرضه می کند، که شامل توانایی پخت دو نوع غذای متفاوت در آن واحد با دو حرارت مختلف می باشد، منتهی با پیشرفتهای ناشی از الهامات سرآشپز. از میان این پیشرفتهای جدید می توان سطح بسیار بالاتر و پیچیده تری در کنترل آون و تنظیم حرارتی دقیق تر را نام برد که موجب آفرینش غذاهایی که ارزش فخر فروشی دارند می شود.  این سری لوازم آشپزخانة توکار به محظ کارگذاری، هر آشپزخانه ای  را به سطح بالاتری ارتقا می دهند.

 

 

برای هرچه بیشتر مجهز کردن سرآشپزهای خانگی برای پخت و پزی عالی، سامسونگ مایکروفر Over-The Range (OTR) انتخابی سرآشپز را به سنسور آشپزی مجهز کرده است. با انتخاب غذا و وزن غذای مورد نیاز از طریق منوِ آشپزی اتوماتیک، این فنّاوری منحصر به فرد زمان و حرارت صحیح را برای پختن غذا برقرار می کند. این مایکروفر همچنین فیلتر پیشرفته ای را داراست که باعث می شود دود و بوی غذای در حال پخت از بین رفته، با طرح Simple Clean با فشار یک دکمه به آسانی هر لکه ای را پاک کرده دستگاه را همیشه به خوبی نگهداری می کند.  مایکروفر Over-The Range (OTR) انتخابی سرآشپز برای دسترسی راحت از پایین کنترل می شود که با ظاهر سادة آشپزخانه های مدرن امروزی هماهنگی دارد.

 

روزگاری نو در ماشین ظرفشویی

 

ظروف زیبا و بی لکه به اندازة خود غذا اهمیت دارند. ولی تکنولوژی ابتدایی و طراحی ماشینهای ظرفشویی – با سیستم بی کفایت معمولی آب پاشیدن چرخشی و دوّار – در چهل سال اخیر پیشرفتی نداشته است. تا حالا!

 

آخرین مدل ظرفشویی سامسونگ (مدل: DW80H9970) حقیقتاً جریان را تغییر می دهد.  در حالی که سیستم های شویندة سنتی بازوهای چران آب فشان دارند که در نتیجه آب به همة گوشه ها نمی رسند، مکانیزم فناوری خطیِ     WaterWall™ در مخزن پایین  ماشین حرکت می کند تا فشار آبی یکنواخت در طول شستشو ارائه دهد. 

 

 

این ماشین ظرفشویی دیوار آبی پر قدرت از گوشه ای به گوشة دیگر ایجاد می کند تا همه ظروف، قابلمه، ماهیتابه، قاشق و کارد و غیره را پوشش دهد.  علاوه بر این، عملکرد قابل کنترل شستشو (Zone Booster) دو حوزة تمیز کننده عرضه می کند.  قابلمه و ماهیتابه های بسیار کثیف با فشار آبی بسیار زیاد و حرارتی بالا شسته می شوند، حال اینکه بشقابها و لیوانها از حرارت معمولی و فشار آب سبکتری برخوردار می شوند.

 

نمایش راه حلهایی جدید برای نگهداری مواد غذایی

 

با یخچال Food Showcase سامسونگ (مدل: RH22H9010SR) دوران بازکردن یخچال و مرتب کردن قفسه ها و کشوهای نا مرتب به پایان رسیده است. با راه حلهای انبارة هوشمند و سازمان سازی برای خانواده، این مدل یخچال دری بیرونی را به نمایش می گذارد که طبقات یخچال را به سه بخش آسان برای افراد خانواده تقسیم می کند: بخش سطح بالایی برای مواد پختنی مانند پنیر و سس ها، بخش میانی خانوادگی برای نوشابه ها و اسنکها، و بخش تحتانی کودکان برای بسته های آب میوه.  این یخچال همچنین شامل طبقه ای داخلی و درونی است که برای نگهداری مواد غذایی تازه به مدت طولانی تر استفاده می شود.  محافظ خنک کنندة فلزی که در داخل در یخچال است، سرما را در خود نگهداشته باعث حفظ بهترین دما در داخل یخچال می شود، و به این ترتیب،‌حتی اگر درِ یخچال به تناوب باز و بسته شود، مواد غذایی تازه باقی می مانند.

 

یخچالهای فود شوکیس سامسونگ همچنین درهای فلزی بسیار شیکی را به نمایش می گذارند که بازتابی است از فلسفة "طراحی غیر زمانبند" سامسونگ که بیانی از احساسی عالی به نحوة زندگی مدرن خانواده ها می افزاید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-07 06:51

افزودن دیدگاه جدید