کد مطلب: 

11997

ساخت مسواک با قابلیت اتصال به اینترنت

ساخت مسواک با قابلیت اتصال به اینترنت

ساخت مسواکی با قابلیت اتصال به اینترنت، امید برای ارتقاء بهداشت دهان و دندان را افزایش داده است.

 

به گزارش سیتنا، پرشین مگز به نقل از خبرگزاری فرانسه از لاس وگاس نوشت: لوئیک سسو موسس شرکت نوپای کولیبره فرانسه که این مسواک را طراحی کرده است، می گوید: هدف از طراحی این مسواک این است که به جای با شدت و قدرت مسواک زدن با هوشمندی مسواک بزنیم.

این مسواک برای نخستین بار روز یکشنبه پیش از گشایش نمایشگاه بین المللی الکترونیکی سی ئی اس CES لاس وگاس در معرض نمایش قرار داده شد.

این مسواک دارای گیرنده ویژه ای است که نشان می دهد در هر بار مسواک زدن چه میزان جرم از دندان ها خارج شده است و این اطلاعات را ضبط و روی برنامه ای بر روی تلفن های هوشمند منتقل می کند.

 

سسو می گوید:« وقتی از مسواک معمولی استفاده می کنیم هرگز نمی دانیم چقدر دندان هایمان را تمیز کرده ایم و تنها کسی که می تواند درباره این مساله نظر بدهد دندانپزشک است.

با استفاده از برنامه کاربردی (اپلیکیشنی) که همراه این مسواک های اینترنتی ارائه شده است فرد در می یابد آیا برخی از قسمت ها را که مسواک زدنشان دشوار است فراموش کرده است یا به خوبی مسواک زده است. این مسئله فرصتی است تا والدین ببینند آیا کودکان دندانهایشان را خوب تمیز کرده اند یا خیر.

کولیبره قصد دارد این مسواک را در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ میلادی به بازار جهانی عرضه کند. سفارش این مسواک از طریق پایگاه اینترنتی ممکن است و قیمت آن بین ۹۹ تا ۲۰۰ دلار برآورد شده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-06 09:10

افزودن دیدگاه جدید