کد مطلب: 

11966

سایت شخصی دکتر "علی مطهری" فیلتر شد

سایت شخصی دکتر "علی مطهری" فیلتر شد

سایت شخصی علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از ساعتی پیش فیلتر شد.

 

به گزارش سیتنا، پایگاه اطلاع‌رسانی علی مطهری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی فیلتر شده و از ساعتی پیش دسترسی به آن غیرممکن شده است.

 

رمضانعلی سبحانی‌فرد، عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در این رابطه به ایسنا گفت که این کارگروه امروز (شنبه) جلسه‌ای نداشته است.

 

در همین حال، یک مقام آگاه در دستگاه قضایی کشور نیز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس فیلتر سایت علی مطهری را با دستور قضایی خواند.

 

وی گفت: دستور فیلتر سایت علی مطهری پس از بررسی از سوی مقام قضایی در دادستانی تهران صادر شده است.

 

این فرد درباره علت فیلتر این سایت گفت: زمانی که دستور فیلتر سایتی از سوی مقام قضایی صادر می‌شود به طور قطع یک محتوای مجرمانه در آن سایت انتشار یافته که در این مورد هم به نظر می‌رسد اینگونه بوده است.

 

 

گفتنی است؛ علی مطهری هفته گذشته در نطق میان دستور خود در جلسه علنی مجلس، انتقاداتی را به دستگاه قضایی، و برخی احکام صادره درخصوص متهمان حوادث بعد از انتخابات سال 88 مطرح کرد که در پی آن دادستانی تهران علیه علی مطهری اعلام جرم کرد.

 

سایت علی مطهری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس و عضو هیات نظارت بر مطبوعات در حالی فیلتر شده که امروز دادستانی تهران نیز با انتشار بیانیه‌ای، از این نماینده مجلس خواسته با حضور در مرجع قضایی در برابر اظهاراتش پاسخگو باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-04 18:36

افزودن دیدگاه جدید