کد مطلب: 

11928

رابطه اینترنتی دختر جوان با ایرانی مقیم آمریکا، به مرگش منجر شد

دختر ایرانی که از طریق اینترنت با پسری آشنا شده و ازدواج کرده بود، به دلیل ضرب و شتم همسرش دچار ضربه مغزی شد و درگذشت.

به گزارش سیتنا، ˈس.نˈ، دختر 27 ساله ایرانی بعد از آشنایی اینترنتی با پسری به نام ˈن.نˈ در ماه اوت (مرداد/شهریور) سال جاری در ترکیه با وی ازدواج کرد. همسر وی متولد و ساکن کالیفرنیای آمریکا بود، به همین دلیل آنها به صورت موقت چند ماهی را در کالیفرنیا گذراندند.

این دختر کارشناسی در زمنیه مهندسی و کارشناسی ارشد ترجمه زبان فرانسه داشت و می خواست در رشته مهندسی محیط زیست ادامه تحصیل بدهد و دکتری بگیرد، او برای رشته مد نظر خود در دانشگاه ˈصنعتی میشیگان هوتونˈ در حدود 550 مایلی شمال غربی ˈدیترویتˈ درخواست داده بود.

این زوج جوان بعد از چند ماه زندگی در کالیفرنیا، در ماه نوامبر (آبان/آذر) در شهر کوچک ˈدالر بیˈ نزدیک دانشگاه خانه ای اجاره و به آن محل مهاجرت کردند.

او از طریق ایمیل، پیام های متنی و گفت و گوی تلفنی و تصویری با خانواده اش در ارتباط بوده است، اما خواهرش می گوید زمانیکه روز هفت دسامبر (16 آذر) از او خواسته یکی از متن های ترجمه شده اش را خوانده و ویراش کند، متوجه اشتباهاتی در متن شده که به دلیل دقت فوق العاده او عجیب به نظر رسیده است. اما در پاسخ به این سوال که آیا مشکلی وجود دارد می گوید خیر.

بر اساس این گزارش ˈس.نˈ روز هشت دسامبر (17 آذر) به دلیل جراحات شدید به سرش به بیمارستان عمومی ˈمارکیتˈ منتقل می شود. پلیس معتقد است او مورد ضرب و جرح همسرش قرار گرفته بوده و همسر او به قتل غیرعمد متهم است.

ˈگیل برندلیˈ، سرپرستار بیمارستان می گوید: ناحیه سر بیمار به شدت کبود و متورم شده است و زمانیکه وی به بیمارستان رسیده است خون ریزی نداشته است.

اما مساله اینجا بود که کسی این دختر را نمی شناخت بنابراین برندلی با جست و جو در اینترنت توانست از سوابق او مطلع شود. نامبرده به سه زبان انگلیسی، فرانسه و فارسی صحبت می کرد. کارکنان بیمارستان توانستند بعد از 24 ساعت با خانواده وی در ایران تماس بگیرند.

او یک روز بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت و اعضای خانواده اش اجازه دادند اندام های حیاتی بدن او شامل قلب، ریه ها، کلیه ها، کبد، پانکراس و روده کوچک به هفت نفر پیوند زده شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-02 12:17

افزودن دیدگاه جدید