کد مطلب: 

11921

واکنش فیس بوکی پسر خاتمی به خبر جدایی وی از همسرش!

در پی انتشار خبری دروغ در سایت تازه‌وارد و تندرو «صلح‌نیوز، مبنی بر جدایی همسر سید عماد الدین خاتمی از وی، فرزند رئیس‌جمهور اسبق کشورمان این خبر مضحک و دروغ را تکذیب کرد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از سفیر، سید عماد خاتمی در فیس بوک به این خبر واکنش نشان داد و خطاب به برادران همسرش نوشت:« رسول، سعید و صابر، شماها، چرا هفته پیش که هم رو دیدیم نگفتید باهم قطع ارتباط کردیم؟»

 

این سایت نوشته بود:«عماد خاتمی به دلیل مخالفت های همسرش با خط مش پدرش بعد از  ماهها کش و قوس و اختلاف هفته گذشته از یکدیگر جدا شدند.» فرزند رئیس دولت اصلاحات هم در بخش دیگری از این استوس خود با دستمایه قراردادن غلط تایپی این سایت نوشت: سارا با خط «مش پدر» من چکار داری؟

 

گفتنی است این سایت با انتشار اخبار مغرضانه و دروغ برای بزرگنمایی و مشهور شدن خود تلاش زائد الوصفی می‌کند!

 

یادآور می‌شود، سید محمدخاتمی  20 اسفند 1390، طی مراسمی بسیار ساده و تنها با حضور حدود 50 نفر از اقوام نزدیک صیغه عقد پسر و عروسش را جاری ساخت.

 

سادگی این مراسم و مهریه تنها عروس سیدمحمد خاتمی که همچون داماد دانش آموخته علوم کامپیوتر است و یک جلد کلام الله مجید و آینه شمعدان تعیین شده در آن زمان هم موجب عصبانیت افراد تندرو که تلاش می‌کنند مخالفان خود را اشرافی جلوه دهند شد و به نظر می‌رسد این دست خبرها در ادامه آن عصبانیت‌ها از  صمیمیت و سادگی زندگی خاتمی ،فرزندانش و عروس و دامادهایش می‌باشد.

انتهای پیام

بیشتر: پایگاه خبری انصاف: واکنش جالب عماد خاتمی به خبر دروغ یک سایت تندرو

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-02 08:47

افزودن دیدگاه جدید