کد مطلب: 

11882

بهبود کمی و کیفی مکالمات راه دور و بین الملل کشور در دستور کار قرار گرفت

بهبود کمی و کیفی مکالمات راه دور و بین الملل کشور در دستور کار قرار گرفت

مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه و مهندسی عملیات سوئیچ  و مدیر پروژه بهسازی مدیریت و امنیت شبکه  شرکت ارتباطات زیرساخت از اجرایی شدن پروژه‎ی ارتقاء شبکه‎ی مدیریت سوئیچینگ کشوری (ISMN) در این شرکت خبر داد.

 

به گزارش سیتنا، مهندس "حسین معدنی پور" افزود: این شرکت در قرارداد جدید نگهداری تجهیزات شبکه‎ی مخابرات زیرساخت کشور، بخشی از امکانات شبکه‎ی مدیریت سوئچینگ ISMN را به صورت استانی در اختیار پیمانکاران قرار داده است.

 

وی افزود: این اقدام  با هدف  بهره مندی از توان بخش خصوصی، کاهش هزینه‎های نگهداری و ارتقا کمی و کیفی روش‎های نگهداری مراکز تلفنی بین شهری sc/pc صورت گرفته است.

 

مهندس معدنی پور تصریح کرد: این پروژه طی  شش ماه، با بهره مندی از توان متخصصان داخلی و با همکاری  کارشناسان این  شرکت، با هدف به روز رسانی این شبکه و پوشش نیازمندی های   پیمانکاران نگهداری و  مراکز مدیریت شبکه متمرکز تهران، طراحی و به مرحله اجرا رسیده است.

 

مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه و مهندسی عملیات سوئیچ  افزود: با تکمیل این پروژه تا پایان سال جاری، علاوه بر ارتقا و به روز رسانی امکانات مدیریت متمرکز مراکز کنترل این شرکت،  پیمانکاران از قابلیت های جدید مدیریت شبکه در مراکز استانی بهره خواهند برد.

 

وی در ادامه تاکید کرد: بهبود سرعت انتقال داده در شبکه مدیریت با افزایش پهنای باند DCN ،  پوشش یکپارچه شبکه مدیریت سوئیچ کشوری، مراکز  بین الملل و مراکز جدید شبکه از دیگر مزایای این طرح است.

 

مهندس معدنی پور در پایان گفت: تامین امکانات مدیریت شبکه برای استانهایی که فاقد تجهیزات کنترلی هستند از دیگر مزایای این طرح برای پیمانکاران نگهداری است و در نهایت مکالمات راه دور و بین الملل از لحاظ کمی و کیفی کشور بهبود می یابد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-31 10:13

افزودن دیدگاه جدید