کد مطلب: 

1186

موضوعات هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک اعلام شد

رئیس کمیته‌ی علمی هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، بر کاربردی بودن محور مقالات و موضوعات قابل طرح در این همایش تأکید کرد.

 

به گزارش سیتنا، دکتر محمد سلطانی‌فر، با اعلام اینکه مراحل اجرایی هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک وارد فاز جدید خود یعنی اعلام فراخوان مقالات و ثبت نام شده است، افزود: به نظر می‌رسد وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف پس از استقرار نظام روابط‌عمومی الکترونیک که ضروریات آن در سال‌های گذشته تبیین شده است، نیازمند بررسی تجارب و کارکردهای روابط عمومی الکترونیک هستند. بر این اساس محور کلی مقالات همایش هفتم، «روابط‌عمومی الکترونیک؛ تجارب و کارکردها» تعیین شده است تا ضمن کابردی‌تر کردن مطالب و مقالات دریافتی، امکان تحقق بخشیدن به انتظارات مخاطبان همایش، مبنی بر لزوم پاسخگویی به پرسش‌هایی که در عمل ایجاد می‌شود، فراهم شود.

 

رئیس کمیته علمی همایش، ادامه داد: بر این اساس در هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، بررسی تجارب ملی و بین‌المللی بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و بیمه‌ها در حوزه روابط‌عمومی الکترونیک، بررسی کارکردهای روابط‌عمومی الکترونیک در استقرار دولت الکترونیک در وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ارائه‌کننده خدمات و بررسی کارکردهای روابط‌عمومی الکترونیک در ارتقای فضای کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی و تجاری در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته است.

 

وی از استادان، کارشناسان و علاقمندان روابط‌عمومی، خواست نتیجه مطالعات و تحقیقات خود را پیرامون موضوعات مطرح شده و در قالب مقاله به آدرس اینترنتی دبیرخانه info@eprcenter.ir ارسال کنند.

 

دکتر سلطانی‌فر با بیان این که مقالات ارایه شده نباید در همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی و خارجی ارایه شده باشد، افزود: در هفتمین همایش‌ روابط‌ عمومی‌ الکترونیک همچون دوره‌های پیشین از نویسندگان مقالات برتر تجلیل خواهد شد.

 

وی با اعلام اینکه در همایش مزبور اصل مقالات به طور کامل مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت گفت: اساتید، مدیران، کارشناسان و دانشجویان علاقمند می‌توانند تا تاریخ 25 اسفندماه سالجاری مقالات خود را به آدرس اعلام شده ارسال نمایند.

 

این همایش هم زمان با گرامیداشت روز روابط عمومی در تقویم رسمی کشور در اردیبهشت ماه سال 91 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-01-09 08:29

افزودن دیدگاه جدید