کد مطلب: 

11843

معرفی ایده‌های نوین هدف "ایران‌کام" در دولت الکترونیک است

معرفی ایده‌های نوین هدف "ایران‌کام" در دولت الکترونیک است

رئیس اتحادیه کامپیوتر و ماشین های اداری مشهد با اشاره به اینکه بخش خصوصی و دولتی متولی دولت الکترونیک هستند گفت: بخش دولتی نباید با واگذار کردن نمایشگاه ایران‌‌کام به بخش خصوصی حمایت‌‌‌های خود را قطع کند.

 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، محمود بنا نژاد در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران در راستای برگزاری شانزدهمین نمایشگاه "ایران‌کام" اظهار کرد: بحث دولت الکترونیک تنها مختص به بخش خصوصی یا دولتی نیست بلکه هر دو این بخش ها با انسجام خود متولی پیشبرد این طرح هستند.

 

وی با بیان اینکه هر چه ارتباط این دو بخش نزدیک‌تر باشد پیشبرد دولت الکترونیک سریع‌تر صورت می گیرد گفت: بخش دولتی با حمایت های مالی و بستر سازی و بخش خصوصی هم با پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار و ایده های نوین خود می توانند اهداف دولت الکترونیک را در جامعه پیاده کنند.

 

وی  با اشاره به اینکه بهترین محل برای ایجاد تعامل بین بخش خصوصی و دولتی نمایشگاه هایی مثل ایران‌کام است تصریح کرد: این دو بخش در چهار روز نمایشگاه و برگزاری جلسات تخصصی می‌توانند از عملکرد و دستاورد های یکدیگر اطلاع پیدا کنند که نتیجه این امر ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین بخش خصوصی و دولتی است.

 

بنا نژاد با اشاره به این که نمایشگاه ایران کام امسال به بخش خصوصی واگذار شده است افزود: درخواستی که از دستگاه های دولتی داریم این است که با برون سپاری چنین نمایشگاه‌هایی به بخش خصوصی حمایت های خود را قطع نکنند چرا که مشکلات نقدینگی بیانگر هر دو بخش دولتی و خصوصی است.

 

وی اضافه کرد:نمایشگاه ایران کام جزو نمایشگاه های فنی و تخصصی و ملی است و می تواند در بحث صادرات خدمات فنی و مهندسی و فرهنگ سازی IT موثر باشد.

 

رئیس اتحادیه کامپیوتر و ماشین های اداری مشهد خاطر نشان کرد:وظیفه  اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بر عهده رسانه ها است و نمایشگاه تنها بخشی از این کار را انجام می دهد؛ مهم ترین اتفاقی که در نمایشگاه "ایران‌کام" باید به وقوع بپیوندد ایجاد تعامل و ارتباط بین بخش های دولتی و خصوصی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه‌های ایران، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشینهای اداری مشهد هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات واطلاع رسانی از 17 الی 20 دی ماه امسال در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد به ارائه محصولات جدید در زمینه سخت افزار،نرم افزار،ماشین های اداری،فناوری اطلاعات و همچنین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی می باشد که در بخش مخابرات غیر از تجهیزات مخابراتی، اوپراتور های مختلف به ارائه خدمات نوین خود خواهند پرداخت.

انتهای پیام 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-29 07:09

افزودن دیدگاه جدید