کد مطلب: 

11837

دانلود فیلم با اینترنت دزدی

دانلود فیلم با اینترنت دزدی

رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی با تلاش ماموران این پلیس، فردی که اقدام به سرقت پهنای باند اینترنت صاحبخانه خود کرده بود، دستگیر شد.

 

به گزارش سیتنا، سرهنگ محسن عرفانی گفت: یکی از شهروندان با اعلام شکایتی علیه فرد یا افرادی مبنی بر سو استفاده از پهنای باند اینترنت خود، خواستار پیگیری موضوع شد.

 

وی افزود: شاکی در اظهارات اولیه خود گفت که چند وقتی است که به حساب کاربری وی دستبرد زده می شود و در دو تا سه روز اعتبار حجم اینترنت وی تمام می شود.

 

سرهنگ عرفانی با بیان اینکه در پی این شکایت رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و کارشناسان پس از بررسی های اولیه پی به صحت گفته های شاکی برده و در همان ساعت های اولیه سارق را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی دستگیر و به مکان پلیس فتا منتقل شد، افزود: متهم که مردی 33 ساله و مستاجر شاکی است؛ در حالی که به شدت از دستگیری خود متعجب بود پس از رویارویی با ادله فنی، با ندامت به جرم خود اعتراف و عنوان کرد که از اعتماد صاحبخانه خود سو استفاده کرده و با دانستن رمز ورود و کابل تلفنی که از صاحبخانه خود کشیده بود در مواقعی که وی منزل نبوده با دانلود فیلم از حجم اینترنت شاکی استفاده کرده است.

 

رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی گفت: متهم به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

 

سرهنگ عرفانی در پایان به کاربران اینترنت توصیه کرد: علاوه برحفظ نام کاربری و کلمه عبور هنگام استفاده از اینترنت، برای آگاهی از تغییر حجم آن در فواصل معین حساب کاربری خود را بررسی کنند، همچنین کاربران می توانند از نرم افزارهای کنترل کننده اعتبار اینترنت نیز استفاده کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-28 20:24

افزودن دیدگاه جدید