کد مطلب: 

11754

گریه‌های «ابرو گوندش» برای «رضا ضراب» در تلویزیون

گریه‌های «ابرو گوندش» برای «رضا ضراب» در تلویزیون

شبکه استار ترکیه که هر ساله مسابقه «صدای برتر ترکیه» را پخش می‌کند، در نخستین قسمت امسال خود با «ابرو» خواننده و همسر رضا ضراب در مورد حوادث اخیر گفت‌وگوی کوتاهی داشت.

 

به گزارش سیتنا به نقل از انتخاب، «ابرو گوندش» که یکی از 4 داور این مسابقه است، در پاسخ به سوال مجری که خواستار توضیح در مورد حوادث اخیر و بازداشت همسرش شد، با چشمان پر اشک و اندوه فراوان گفت: «رضا» همسر من و پدر فرزندم است. ما با عشق با هم ازدواج کردیم. همانگونه که سال‌ها پیش بیماری سختی را پشت سر گذاشتم می‌گویم که از پس هر تاریکی صبحی هست و من به آن صبح امیدوارم.

 

وی ادامه داد: من قبل از ازدواج هم خواننده بودم، بعد از ازدواج هم به کارم ادامه دادم و همچنان هم - حتی با وجود اتفاقات اخیر - این کار را ادامه خواهم داد.

 

سپس مجری گفت ما سعی خواهیم کرد با فضای برنامه و شوخی، اندوه تو را کم کنیم.

 

بر اساس این گزارش، رضا ضراب تاجر ایرانی و شریک تجاری بابک زنجانی که توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است، دولت این کشور را در آستانه انتخابات با بزرگ‌ترین فساد مالی تاریخ خود روبه‌رو کرده است.

 

24 نفر دیگر از جمله پسر معمر گولر وزیر کشور ترکیه، پسر ظفر چاقلایان وزیر اقتصاد و رئیس بانک دولتی «هالک بانک» نیز در ارتباط با رسوایی مالی گسترده در این کشور بازداشت شده‌اند.

 

اردوغان تحقیقات درباره فساد مالی در این کشور را یک توطئه خارجی با هدف ضربه زدن به دولت در آستانه انتخابات محلی ماه مارس توصیف کرده است.

 

وی «گروه‌های بین‌المللی» و «‌ائتلاف‌های تاریکی» را محکوم و اعلام کرده که این گروه‌ها ترکیه را گرفتار این رسوایی مالی کرده‌اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-25 09:04

افزودن دیدگاه جدید