کد مطلب: 

11670

گوشی‎های موبایلی که به شارژر نیاز ندارند!

اگر دنبال یک تلفن همراه با باتری بسیار قوی می گردید که کمتر آن شارژ کنید با اورژانس IT همراه باشید.
 
به گزارش سیتنا، باتری برخی از تلفن های همراه به قدری قوی هست که کمتر نیاز به شارژ پیدا می کنند.اگر شما هم به یک باتری با شارژ دهی بسیار بالا نیاز دارید فهرست زیر را مطالعه کنید.

 

تلفن همراه لنوو با نام P780 رکوردار شارژ دهی است.باتری نصب شده روی این محصول ۴۰۰۰ میلی آمپری است و می توان با آن تا ۲۵ ساعت در شبکه های نسل سوم مکالمه کرد.

 

حتما فکر می کنید محصولات سونی دارای باتری قوی نیستند، اما اکسپریا سی با باتری ۲۳۹۰ میلی آمپری می تواند می تواند تا ۹ ساعت به طور مداوم کار کند.

 

محصول جدید ال جی با نمایشگر منحنی دارای یک باتری فوق العاده قوی با ظرفیت ۳۵۰۰ میلی آمپر است.با این باتری می توانید تا ۷ ساعت به طور مداوم از گوشی استفاده کنید.

 

یکی از محصولات مناسب سامسونگ که دارای باتری قوی ۱۲۰۰ میلی آمپری و نمایشگر ۳ اینچی است Galaxy Pocket Neo است.با این محصول می توانید بدون نیاز به برق تا هفت ساعت به طور مداوم کار کنید.

 

یکی از اسمارت فون های برتر ال جی، G2 است. باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری به کار رفته در این تلفن همراه امکان کار با آن را بدون نیاز به شارژ تا ۷ ساعت به کاربر می کرد.

 

از مصولات اچ تی سی با باتری قوی DESIRE 300 است.این محصول دارای باتری ۱۶۵۰ میلی آمپری است و می تواند تا شش ساعت به طور مداوم با باتری کار کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-22 18:36

افزودن دیدگاه جدید