کد مطلب: 

1162

هلند به شبکه‌ی رومینگ اعتباری همراه اول پیوست

با انعقاد قرارداد بین همراه اول و اپراتور کی پی ان (KPN) هلند، اولین اپراتور هلندی به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست.

به گزارش سیتنا از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور کی پی ان (KPN) هلند، مشترکان اعتباری همراه اول می توانند در شبکه کی پی ان از سیم کارت خود استفاده کنند. 

بر اساس این گزارش پس از 34 اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، اندونزی، سوریه، پاکستان ، امارات متحده عربی، کویت، گامبیا، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، اتریش، اسلوونی، بلژیک، قطر و روسیه، «کی پی ان» سی وپنجمین اپراتور خارجی است که همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیم کارت های اعتباری با آن قرارداد همکاری منعقد می کند. 

همراه اول توصیه کرده است، با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود، ‌مشترکان به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی از این سیم کارت ها استفاده کنند. 

همراه اول هم اکنون با 267 اپراتور در 110 کشور قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-01-07 08:35

افزودن دیدگاه جدید