کد مطلب: 

11576

شکایت صدها بیننده تلویزیونی انگلیس از برنامه‌ «مستر بین»

برنامه‌ای کمدی با بازی «روان اتکینسون» در فهرست سریال‌های تلویزیونی قرار گرفت که طی سال 2013 بیشترین شکایت را از سوی مخاطبان دریافت کرده‌اند.
 
به گزارش سیتنا، بر اساس فهرستی که موسسه «آفکام» انگلیس منتشر کرده و میزان بیشترین اعتراض‌ها ازسوی بینندگان تلویزیونی را نشان می‌دهد،‌ «تسکین کمدی: طنز برای پول» با حضور «روان اتکینسون» بازیگر نقش معروف «مستر بین» طی 12 ماه گذشته 492 شاکی داشته است.
 
«مستر بین» در این برنامه سرگرم‌کننده نقش کشیشی بلندپایه را ایفا می‌کند و اظهاراتش چندان به مزاق تماشاچیان خوش نیامده است. او در این برنامه تلویزیونی مونولوگی دارد مبنی بر این که دیگر دعا و نیایش فایده‌ای ندارد. مخاطبان انگلیسی‌، این حرف را توهین‌آمیز خوانده و به دست‌اندرکاران این برنامه معترض شده‌اند.
 
در این فهرست نام «مستر بین» در رتبه‌ چهارم قرار دارد، در حالی که «برادر بزرگ» با 965 شکایت صدرنشین است. مسابقه‌ معروف خوانندگی با 736 شکایت در رتبه‌ دوم دیده می‌شود و پس از آن ITV در رده‌ سوم است. استعداد بریتانیا، خبر بی‌بی‌سی و «کلیسای داون تاون» از دیگر برنامه‌ها و سریال‌های مطرح تلویزیونی هستند که نام‌شان در این 10 عنوان آمده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-18 10:00

افزودن دیدگاه جدید