کد مطلب: 

11547

واگذاری «فیش‌های تلفن در نوبت» تا پایان سال

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران از رفع مشکل فیش‌های تلفن ثابت در نوبت واگذاری تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: به دلیل نبود تجهیزات در برخی مراکز مخابراتی و حومه شهر تهران با مشکل عدم توسعه تلفن ثابت مواجه بودیم که با تامین تجهیزات این روند در حال بهبود است.
به گزارش سیتنا، سمیع الله صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، درمورد فیش‌های در نوبت دریافت تلفن ثابت گفت: از سال گذشته به دلیل نبود تجهیزات مخابراتی و تاخیر در ورود این تجهیزات به کشور با عقب‌افتادگی در توسعه خطوط تلفن ثابت مواجه شدیم اما امسال با ورود تجهیزات مخابراتی این موضوع تا حدی جبران شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون در بسیاری از مراکز مخابراتی تهران مشکل فیش‌های در نوبت دریافت تلفن رفع شده و در حال توسعه خطوط تلفن هستیم ادامه داد: برای مثال در مراکز مخابراتی اگر ۲۶ هزار فیش تلفن فروخته می‌شود بالغ بر ۳۰ هزار خط نصب شده است تا متقاضیان در نوبت دریافت تلفن نمانند و عدم ارائه به موقع خدمات در سال گذشته، جبران شود.

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه بخشی از تجهیزات مخابراتی وارد شده و در حال نصب است و بخشی نیز در حال ورود به کشور است تصریح کرد: از تیرماه امسال به طور تقریبی این روند بهبود پیدا کرده و تعداد دایری‌های تلفن ثابت در بسیاری از مناطق تهران بیشتر از فروش شده است.

صادقی ادامه داد: چنانچه مشکل ورود و تامین تجهیزات مخابراتی رفع شود به طور قطع تا پایان سال، ۹۰درصد مشکل فیش‌های باقی‌مانده در نوبت دریافت تلفن ثابت حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مشکل بیشتر در حومه تهران و شهرک‌های اطراف استان است افزود: مخابرات برای تلفن ثابت برنامه‌های توسعه‌ای مدنظر دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-17 18:08

افزودن دیدگاه جدید