کد مطلب: 

11513

مطالبات 180 میلیون یورویی اپراتورهای خارجی از زیرساخت پرداخت می‎شود

مطالبات 180 میلیون یورویی اپراتورهای خارجی از زیرساخت پرداخت می‎شود

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام مبلغ مابه التفاوت ترافیک وارده و صادره به میزان 180 میلیون یورو، گفت: این مبلغ به دلیل وجود مشکلات مالی و انتقال پول به اپراتورهای خارجی در سال های گذشته بوده است.

به گزارش سیتنا، مهندس "محمود خسروی" افزود: در حال حاضر با حل مشکلات مالی این مبلغ به تدریج به اپراتورهای طرف قرارداد پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه در قراردادهای فی مابین با اپراتورهای خارجی به صورت پایاپای همکاری می‌کنیم، گفت: به عنوان مثال در صورتی که میزان ترافیک اپراتورهای اروپایی به سمت ایران کمتر از میزان ترافیک ما به سمت آنها باشد یا بالعکس طرفین مبالغ اضافه را براساس توافقات مالی پرداخت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت زیرساخت در خصوص اینکه مبلغ 180 میلیون یورو مربوط به چه زمانی است، گفت: این مبلغ عمدتا مربوط به سه سال گذشته می شود و به دلیل تناقض هایی که ممکن است در صورتحساب‌ها وجود داشته باشد این مبالغ با رفع مغایرت‌ها برطرف و پرداخت می‌شود.

مهندس خسروی درباره اینکه آیا احتمال قطع ارتباط مخابراتی به دلیل بدهی بالا وجود دارد؟ گفت: این موضوع را مدیریت کردیم و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

وی افزود: با مذاکراتی که با دولت داشتیم و حل مشکلات بانکی به زودی بدهی‌های این بخش پرداخت خواهد شد و تاکنون نیز طی سال جاری بیش از 28 میلیون یور از این مبلغ پرداخت شده و 20 میلیون یورو نیز در شرف پرداخت است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-16 15:27

افزودن دیدگاه جدید