کدخبر :11474 پرینت
16 آذر 1392 - 09:57

آواژنگ: قیمت ها کاملاً رقابتی و هم سطح با دیگر تولیدات موجود در بازار است

متن خبر

قیمت محصولات گیگابایت نسبت به دیگر رقبای این کمپانی کاملاً رقابتی و هم سطح با دیگر تولیدات موجود در بازار می باشد. 

 

به گزارش خبرنگار سیتنا، در نشست خبری شرکت آواژنگ که با حضور مدیران این شرکت، Arthur مدیر فروش منطقه، Maxall Chang از بخش فروش و بازاریابی کارت گرافیک و قاسمی مدیر بازاریابی جدید آواژنگ برگزار شد، Arthur به تمرکز حال حاضر گیگابایت در بخش سرورها، مادربوردها، کارت های گرافیک، سیستم های All in One و سیستم های پیش ساخته اشاره کرد.

 

وی افزود: تمرکز گیگابایت در بخش هایی همچون نوت بوک کمتر است و برای بازار بزرگی همچون ایران، نحوه سرویس دهی مناسب و با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. او به رابطه 15 ساله آواژنگ و گیگابایت اشاره کرد. این سابقه بالا باعث شده تا در نتیجه آواژنگ در رده شرکت هایی قرار میگیرد که از بالاترین استاندارد های سرویس دهی در بخش خدمات برخوردار است.

در بخش بعدی، به مسابقات GOOC اشاره شد که در سه دوره برگزاری توانسته بود افراد بسیاری را به خود جلب نماید، اما در نهایت کنار گذاشته شد. در پاسخ به این مسئله به این نکته اشاره شد که گیگابایت نمیخواهد تنها روی بحث اورکلاک اشاره نماید و میخواهد تجربه خود در زمینه های دیگر را نیز ارائه دهد.

 

به گفته مسئولان گیگابایت، سه دوره برگزاری مسابقات GOOC کافی بوده و حالا آنها به برگزاری رقابت های آنلاین با همکاری HWBot روی آورده اند. به گفته Hi Cookie، در میان رکورد های ثبت شده در این سایت، مادربورد های گیگابایت بیشتری سهم را به خود اختصاص داده اند. 

در زمینه کارت های گرافیک نیز قرار است برنامه های ویژه ای اجرا شده و به زودی شاهد ارتقای این بخش نیز خواهیم بود. در مورد قیمت محصولات گیگابایت و گرانتر بودن آنها در مقایسه با قیمت های جهانی، به نسبت قیمت محصولات گیگابایت با دیگر رقبای این کمپانی اشاره شد و با اطمینانی بالا اعلام شد این قیمت ها کاملاً رقابتی و هم سطح با دیگر تولیدات موجود در بازار هستند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.