کد مطلب: 

11462

سایت "کریستیانو رونالدو" رقیب فیس بوک و توییتر می‎شود؟

ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در رقابت با فیس‌بوک و توییتر سایتی را به نام "ویوا رونالدو" راه‌ا‌ندازی کرد.

 

به گزارش سیتنا، کریستیانو رونالدو سایتی را به نام "ویوا رونالدو" راه‌ا‌ندازی کرده است و می‌خواهد با فیس‌بوک و توییتر به رقابت بپردازد.

 

دوستداران این ستاره پرتغالی می‌توانند با مراجعه به این سایت برای بازیکن محبوب خود مطلب بنویسند و از او حمایت و یا انتقاد کنند. مراجعه به این سایت مجانی است و به راحتی می‌توان با استفاده از تلفن همراه هم به آن مراجعه کرد.

 

Viva-Ronaldo.jpg

 

کاربران این سایت همچنین می‌توانند بازی‌های کریستیانو رونالدو را به صورت زنده نگاه کنند. هم چنان که این امکان را دارند تا در قرعه‌کشی اهدای جوایز هم شرکت کنند و در صورت برنده شدن پیراهن‌های را با امضای خود رونالدو تحویل گیرند.

 

رونالدو در فیس‌بوک 68 میلیون و در توییتر 23 میلیون طرفدار دارد و انتظار می‌رود که در سایت جدید خود این تعداد به 100 میلیون نفر افزایش یابد.

 

به گزارش ایسنا، کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال از راه‌ا‌ندازی این سایت ابراز خوشحالی کرد. رونالدو فصلی رویایی را با رئال‌مادرید پشت سر می‌گذارد و به همراه لیونل مسی و فرانک ریبری از گزینه‌های نهایی توپ طلا هستند. او در نظرسنجی اخیر ورلدساکر به عنوان بهترین بازیکن جهان در سال 2013 انتخاب شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-14 19:04

دیدگاه‌ها

تصویر مصطفی
بعد جاستین بیبر حالا کریس رونالدو شبکه اجتماعی باز کرده شورشو در آوردن معنی شبکه اجتماعی رو خراب کردن
ارسال شده توسط مصطفی در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید