کد مطلب: 

11381

سخنرانان همایش نکوداشت استاد دکتر کاظم معتمدنژاد معرفی شدند

سخنرانان همایش نکوداشت زنده یاد استاد دکتر کاظم معتمدنژاد «پدر علم ارتباطات ایران» معرفی شدند.

به گزارش سیتنا به نقل از ستاد خبری همایش نکوداشت دکتر معتمدنژاد، در این نکوداشت که همزمان با هفتمین شب درگذشت زنده یاد پروفسور کاظم معتمدنژاد برگزار می شود، دکتر حسام الدین آشنا، دکتر حسینعلی افخمی، مهندس نصرالله جهانگرد، سخنرانی خواهند کرد.

از دیگر سخنرانان این مراسم می توان به خانم دکتر شهیندخت خوارزمی، دکتر هادی خانیکی، دکتر یونس شکرخواه، دکتر سعیدرضا عاملی، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر محمد امین قانعی راد، دکتر مسعود کوثری، دکتر محمدمهدی محسنیان راد، دکتر احمد میرعابدینی و دکتر حسن نمکدوست اشاره کرد.

این همایش به مناسبت پاسداشت خدمات و تلاش های ارزنده علمی و تحقیقاتی زنده یاد دکتر کاظم معتمدنژاد "پدر علوم ارتباطات ایران" است که در حوزه‌های مختلف ارتباطات، روزنامه نگاری، حقوق و اخلاق حرفه‌ای و جامعه اطلاعاتی طی 50 سال اخیر نقش موثر و مؤسس داشته و از اعتبار ویژه‌ای در محافل و مراکز علمی و فرهنگی ایران و جهان برخوردار بوده اند.

بر اساس این گزارش، همایش نکوداشت دکتر معتمدنژاد روز شنبه 23 آذر در سالن شهید مطهری دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از ساعت 14 تا 19 برگزار می‌شود.

انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با همکاری انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی، انجمن جامعه شناسی ایران و دانشگاه علامه طباطبایی، این همایش یک روزه‌ را با عنوان "نکوداشت استاد کاظم معتمدنژاد؛ زمینه‌ها و مسائل مطالعات ایرانی ارتباطات و فرهنگ"برگزار می‌کند.

شایان ذکر است در آستانه برگزاری این همایش یک روزه پروفسور کاظم معتمد‌نژاد پدر علم ارتباطات ایران عصر روز پنجشنبه 14 آذر 1392 در سن 79 سالگی درگذشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-10 21:30

افزودن دیدگاه جدید