کدخبر :11351 پرینت
18 آذر 1392 - 19:23

التماس توئیتری شاهزاده سعودی از اسد برای جلوگیری از پخش یک فیلم

متن خبر

طلال در خواهش التماس گونه خود از بشار اسد خواسته مانع از نمایش این فیلم در سوریه شود و گفته که ملت سوریه کارهای خیر و نیک وی را فراموش نمی کنند.

به گزارش سیتنا به نقل از شیعه نیوز، شاهزاده سعودی طلال بن عبدالعزیز برادر ناتنی ملک عبدالله پادشاه این کشور در صفحه اینترنتی تویتر از رئیس جمهور سوریه بشار اسد خواهش کرده اجازه ندهد فیلم "پادشاه شن ها" در دمشق به نمایش در آید.

این فیلم که به وسیله کارگردان سوری "نجدت أنروز" ساخته شده حقایق وهابیت و تاریخ شکل گیری آن و استفاده از نام دین برای کشتار را نشان می دهد، هم چنین به زندگی پادشاه نخست وهابیت ملک عبدالعزیز و جاسوس انگلیسی "همفر" که نقش اساسی در شکل گیری این مذهب ضاله ساختگی داشته است می پردازد.

 

73208.jpg

 

طلال در خواهش التماس گونه خود از بشار اسد خواسته مانع از نمایش این فیلم در سوریه شود و گفته که ملت سوریه کارهای خیر و نیک وی را فراموش نمی کنند؛ اما فراموش کرده بگوید ملت سوریه کارهای نیک سعودی در حقشان که هر روز چون جرعه های سم به گلوی این ملت ریخته می شود را نیز فراموش نمی کنند. وی شخصیت ملک عبدالعزیز را شخصیتی تاریخی و بزرگ می داند که شایسته نیست با آن اینچنین بر خورد شود!

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.