کد مطلب: 

11351
التماس توئیتری شاهزاده سعودی از اسد برای جلوگیری از پخش یک فیلم

طلال در خواهش التماس گونه خود از بشار اسد خواسته مانع از نمایش این فیلم در سوریه شود و گفته که ملت سوریه کارهای خیر و نیک وی را فراموش نمی کنند.

به گزارش سیتنا به نقل از شیعه نیوز، شاهزاده سعودی طلال بن عبدالعزیز برادر ناتنی ملک عبدالله پادشاه این کشور در صفحه اینترنتی تویتر از رئیس جمهور سوریه بشار اسد خواهش کرده اجازه ندهد فیلم "پادشاه شن ها" در دمشق به نمایش در آید.

این فیلم که به وسیله کارگردان سوری "نجدت أنروز" ساخته شده حقایق وهابیت و تاریخ شکل گیری آن و استفاده از نام دین برای کشتار را نشان می دهد، هم چنین به زندگی پادشاه نخست وهابیت ملک عبدالعزیز و جاسوس انگلیسی "همفر" که نقش اساسی در شکل گیری این مذهب ضاله ساختگی داشته است می پردازد.

 

73208.jpg

 

طلال در خواهش التماس گونه خود از بشار اسد خواسته مانع از نمایش این فیلم در سوریه شود و گفته که ملت سوریه کارهای خیر و نیک وی را فراموش نمی کنند؛ اما فراموش کرده بگوید ملت سوریه کارهای نیک سعودی در حقشان که هر روز چون جرعه های سم به گلوی این ملت ریخته می شود را نیز فراموش نمی کنند. وی شخصیت ملک عبدالعزیز را شخصیتی تاریخی و بزرگ می داند که شایسته نیست با آن اینچنین بر خورد شود!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-09 19:23

افزودن دیدگاه جدید