کد مطلب: 

11340

احتمال اعتصاب کارکنان پست انگلیس

احتمال اعتصاب کارکنان پست انگلیس

بزرگترین اتحادیه انگلیس هشدار داده است که مدیران اداره پست انگلیس تهدید کرده‌اند که اگر کارفرمایان به میز مذاکره بر سر حقوق و دستمزد بازنگردند و یک پیشنهاد واقع‌بینانه به کارکنان ندهند، اعتصاب‌های بیشتری ترتیب خواهند داد.

به گزارش سیتنا، این هشدار بعد از آن مطرح شد که آمارهای جدید، حاکی از این بود که اداره پست انگلیس در نیمه اول سال مال جاری، بیش از ۵۳ میلیون سود به دست آورده است.

 

این اتحادیه گفته است که در حالی که اداره پست در یک موقعیت مالی مناسب است، مدیران ارشد باید حل و فصل ادعاهای مالی ۹۰۰ مدیر را به عنوان اولویت اول خود در نظر بگیرند و اقدامات سازنده‌‌ای برای حل و فصل ۱۸ ماه مناقشه در اداره پست انجام دهند.

 

برایان اسکات، مامور اداره پست گفت: «مدیران ارشد، باید از تعلل کردن دست بردارند و به سر میز مذاکره بنشینند و گرنه احتمال برگزاری یک اعتصاب، افزایش می‌یابد که این مساله می‌تواند به همه دفاتر پست ضربه بزند.»

 

مدیران اتحادیه پست، در ماه اکتبر یک روز و در ماه نوامبر دو روز اعتصاب کردند.

 

اسکات گفت که اقدام مدیران پست برای انجام اعتصاب در سال جاری، برای اولین بار پس از ۳۴ سال، نشان دهنده حساسیت این مساله است.

 

اداره پست انگلیس از اوایل سال ۲۰۱۲، مستقل از اداره پست سلطنتی فعالیت می‌کند. اسکات گفت که این اداره برای نشان دادن تغییرات بسیار سخت کار کرده است و به همین دلیل شایسته تقدیر و پاداش است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-09 17:49

افزودن دیدگاه جدید