کد مطلب: 

11319

ابراز تاسف فدراسیون فوتبال ایران از توهین فیس‎بوکی ایرانیان به مسی

ابراز تاسف فدراسیون فوتبال ایران از توهین فیس‎بوکی ایرانیان به مسی

فدراسیون فوتبال ایران از رفتار برخی از کاربران ایرانی سایت فیسبوک و هجوم به صفحه مسی ابراز تاسف کرد.

 

به گزارش سیتنا، پس از آنکه تعدادی از کاربران ایرانی سایت فیسبوک با هجوم به صفحه شخصی لیونل مسی با رفتاری غریب جملاتی را علیه ستاره فوتبال دنیا مطرح کردند، محمد رضا ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در بخشی از گفت‌وگوی خود با سایت فدراسیون فوتبال اظهار کرد: یکی از اهدافی که ما در برنامه ریزی های خود داریم این است که احترام به حریف برای ما جزئی از آداب دینی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود را به معرض نمایش قرار دهیم. مایه افتخار است که ایران با تیم قدرتمندی چون آرژانتین مسابقه می دهد و جا دارد از همین جا به تک تک بازیکنان حریف احترام را از خود بروز بدهیم چرا که این امر نشان از فرهنگ اصیل و والای ایرانی است.

 

وی در ادامه بیان کرد: همچنین تاسف خود را از برخی از اقداماتی که در رابطه با مسی بازیکن پر افتخار تیم آرژانتین صورت گرفته ابراز کنم. قطعا این حرکت از سوی ورزش دوستان ایران و جوانان با شعور و با فرهنگ ایرانی سر نمی زند. اندکی تامل در شخصیت بازیکنان بزرگی مثل مسی، نشان می دهد که از این دست بازیکنان که نابغه هستند، کم بوده در دنیا یک ارزش تلقی می شود.

همچنان که در فوتبال ایران نیز از این نوع جوانان با ارزش به وفور دیده می شود. یادآور می شوم که با توجه به گروه بندی صورت گرفته، تمام رفتارهای ما مورد رصد قرار می‌گیرد و ما باید به درستی رفتار کنیم و ارزشهای خود را در قالب تشویق به بازیکنان خود و احترام به حریف مقابل نمایان سازیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-08 21:12

افزودن دیدگاه جدید