کد مطلب: 

11289

اراذل ایرانی فیسبوک، صفحه خانم مجری برزیلی را هم به لجن کشیدند!

اراذل ایرانی فیسبوک، صفحه خانم فرناندا لیما، مدل برزیلی و مجری قرعه کشی جام جهانی را به لجن کشیدند!
 

به گزارش سیتنا به نقل از اکوفارس، در پی آبروریزی بین المللی اراذل ایرانی فیسبوک و انتشار کامنتهای موهن در صفحه فیسبوک لیونل مسی، صفحه خانم فرناندا لیما ، مدل برزیلی و مجری قرعه کشی جام جهانی هم به لجن کشیده شد! پخش مستقیم مراسم قرعه کشی ام جهانی به دلیل پوشش نامناسب این خانم با مشکل مواجه شد به طوری که عادل فردوسی پور بارها به این موضوع اشاره کرد. اختلال در پخش زنده مراسم موجب خشم تماشاکنندگان مراسم از تلویریون ایران شد.

 

fernanda-lima-x.jpg

 

البته اکثر کامنت‌ها قابلیت انتشار را ندارند. جالب‌تر آنکه یکی از کاربران لینک توئیتر وی را در کامنتی گذاشته و نوشته "حالا نوبت اینجاست..." کاربر دیگر لینک لحظات قبل کافه‌سینما مبنی بر هجوم کاربران ایرانی به صفحه فیس‌بوک مسی را در کامنتی گذاشته و گفته "بچه‌ها اینجارو"...

عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 دلیل عدم پخش زنده مراسم قرعه کشی جام جهانی برزیل را منشوری بودن لباس مجری این مراسم اعلام کرد. کنایه‌ای که جرقه‌ای بود برای کاربران ایرانی تا با هجوم به پیج این خانم مدل مشهور برزیلی، کامنت‌هایی با این مضمون منتشر کنند که اگر فلان لباس را می پوشید، آن‌ها امکان تماشای زنده مراسم را داشتند.

فردوسی‌پور پس از مواجهه با اصرارهای مکرر مهدی مهدوی کیا در برنامه 90 مبنی بر پخش مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال گفت: بگذارید بگویم، لباس خانمی که در مراسم بر روی صحنه حضور دارند، خیلی منشوری است. فردوسی‌پور پس از اعلام این موضوع شروع به خندیدن کرد.مجری این برنامه فرناندا لیما، مدل و بازیگر 36 ساله برزیلی بود.

آنها بعد از دقایقی از شروع مراسم و کنایه عادل فردوسی‌پور به منشوری خواندن لباس لیما، کاربران ایرانی، صفحه فیس‌بوک منتسب به فرناندا لیما را فتح کردند و پای پست‌های این مدل برزیلی، با کامنت‌های فارسی خود، انواع و اقسام اظهار نظرها را بیان می‌دارند. جالب آنکه آخرین پست لیما مربوط به ژانویه است ولی تمامی کامنت‌های اخیر پست‌های‌اش مربوط به کاربران ایرانی است که دقایقی پس از شروع مراسم قرعه‌کشی اقدام به درج کامنت نموده‌اند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-07 20:57

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
بنظر من الان چهره های محبوب فوتبال ایران مثل علی دایی علی پروین قلعه نوعی مهدوی کیا آرش برهانی و ... باید وارد صحنه بشوند و از ایرانیهای فوتبال دوست بخواهند که از اقدامات اینچنینی پرهیز کنند. نباید ذهن چهره های سرشناس و فوتبالیستهای محبوب جهانی مثل لیونل مسی را نسبت به ایرانیها بدبینانه کرد.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر محدثه
قرار نیست همه باب میل ماباشند تومسلمانی رفتار مسلمانی نداری از دیگری که دینو فرهنگش به گونه دیگریه انتظار پوشش مناسب به قول خودتو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال شده توسط محدثه در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
واقعا متاسفم پس فردا اگر بخواهیم بریم خارج از کشور با این کارا دیگه عمرا رومون نمیشه بگیم اهل کجا هستیم!!!!!!!!
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
واقعا که چی فکر کردن به نظر من اینا همون ادمای بی کس و کاری هستن که به قو میت های کشورمون به همسایه های کشورمون توهین میکنن الانم که .... واقعا که حیوونای ادم نما... ابرومونو بردن
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید