کد مطلب: 

11285
به روز شدن صفحه اجتماعی مدل سانسورشده برزیلی به همت ایرانیان! +تصویر
به روز شدن صفحه اجتماعی مدل سانسورشده برزیلی به همت ایرانیان! +تصویر

شب گذشته مراسم قرعه کشی «جام جهانی 2014» در برزیل برگزار شد. در کنار مجری مرد این مراسم، یک خانم جوان هم عرض اندام می کرد که به دلیل پوشش نامناسب باعث شد این مراسم از تلویزیون ایران روی آنتن نرود.

 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، از آنجا که لباس خانم مجری مطابق با پوشش و موازین اسلامی نبود، تلویزیون ایران نتوانست مراسم را بطور کامل پخش کند و فقط به پخش جدول گروه بندی تیم ها و تصاویر ورزشی مربوط به معرفی تیم ها و تاریخچه جام جهانی اکتفا کرد.

 

ما که نفهمیدیم این خانم که «فرناندا لیما» نام داشت مجری بود یا مانکن اما تنها چند ساعت بعد از این اتفاق و به همت تلاش برخی مردان چشم چران کاشف به عمل آمد که این خانم مجری، یک بازیگر و مدل 36 ساله برزیلی است.

 

به گزارش آریا، کشف بیوگرافی و شجره این خانم با کمک شبکه اجتماعی فیسبوک رخ داد. بالاخره پس از تلاش های بسیار برخی از علاقمندان ایرانی موفق به کشف صفحه شخصی «فرناندا لیما» در فیس بوک شدند و تا توانستند لایک زدند!!! آن هم بدون توجه به اینکه ببینند اصلا این خانم چه پستهایی را در صفحه خود قرار داده است!

 

البته این گروه از کنجکاوان ایرانی به دلیل علاقه ای که به این هنرمند تازه کشف شده پیدا کرده اند، تصمیم گرفتند صفحه توئیتر او را نیز پیدا و لایک کنند. این علاقمندان علاوه بر لایک، کامنت های عاشقانه و محبت آمیز هم نوشتند و تا توانستند ابراز علاقه کردند. جالب اینجاست که تمامی پستهای این خانم که دل برخی را ربوده، مربوط به 8 ماه پیش یعنی اردیبهشت ماه بود که آن به همت علاقمندان ایرانی  به روز شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-07 14:42

دیدگاه‌ها

تصویر مهرداد از اصفهان
مردها چشم چران جنابعالی هم فضول محله آخه به تو چه بگذار مردم زندگیشونو بکنند
ارسال شده توسط مهرداد از اصفهان در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید