کد مطلب: 

11221

انتشار تصاویر خصوصی در فیس‌بوک با قصد تهدید

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) استان مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به انتشار عکس‌ها و اطلاعات خصوصی افراد در فضای مجازی خبر داد.

 

به گزارش سیتنا، سرهنگ رستمی در این باره گفت: در پی مراجعه زنی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به ماموران فتا در شهرستان آمل مبنی بر ایجاد صفحه‌ای به نام وی در صفحه یکی از سایت‌های اینترنتی و انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در فیس‌بوک و ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مرجع قضایی و پس از یکسری اقدامات سرانجام موفق شدند فردی به نام " م- م " را شناسایی کنند. گفت: ماموران با شناسایی متهم در اقدامی غافلگیرانه این فرد را در یکی از شهرستان‌های همجوار آمل دستگیر کردند.

 

رستمی گفت که متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس، به بزه انتسابی اقرار و علت و انگیزه کار خود را آشناشدن با شاکیه از طریق اینترنت و سوءاستفاده مالی و روحی از وی و بازی با احساساتش عنوان کرد.

 

بر اساس این گزارش متهم پس از تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی به دادسرا معرفی و با قرار وثیقه روانه زندان شد.

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان مازندران در پایان به شهروندان هشدار داد: به اشخاص در صفحه اجتماعی فیس‌بوک اعتماد نکنید و عکس‌های خود برای دیگران به اشتراک نگذارید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-05 19:34

افزودن دیدگاه جدید