کد مطلب: 

11177

اعلام آمادگی شرکت مخابرات برای تعامل با شرکت‌های PAP

اعلام آمادگی شرکت مخابرات برای تعامل با شرکت‌های PAP

معاونت نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از اعلام آمادگی شرکت مخابرات ایران برای تعامل با شرکت‌های خدمات انتقال داده و ادامه فعالیت این شرکت‌ها در مراکز مخابراتی مبتنی بر فیبر نوری خبر داد.

 

به گزارش سیتنا، حسن رضوانی افزود: با توجه به تغییرات ایجاد شده از سوی شرکت مخابرات ایران در توسعه و به روز رسانی شبکه‌های مخابراتی از جمله توسعه فیبرنوری ممکن است منجر به بروز برخی مشکلات و ایجاد محدودیت‌ها در ارائه خدمات شرکت‌های خدمات انتقال داده‌ها (PAP) شود. بر همین اساس شرکت مخابرات ایران در چارچوب مفاد مصوبه 97 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباط آمادگی خود را برای تعامل با شرکت‌های PAP به رگولاتوری اعلام کرده است.

 

وی گفت: شرکت‌های متقاضی دریافت امکانات برای ارائه خدمات در محدوده پوشش شبکه سیستم‌های نوری MSAN و DLC می‌توانند درخواست خود را براساس فرایندهای پیش‌بینی شده در مصوبه 97 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به شرکت مخابرات ایران ارائه کنند.

 

وی درباره نحوه نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی بر این تعامل تاکید کرد: رگولاتوری بر روند این تعامل نظارت مستمر و قاطع داشته و شرکت‌های خدمات انتقال داده‌ها باید در چارچوب قوانین مربوط از این خدمات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-03 19:45

افزودن دیدگاه جدید