کد مطلب: 

1107

رحیم پور ازغدی: نصف مردم تهران برنامه های ماهواره ها را دنبال می کنند/ جمع آوری ماهواره تنها راه نیست

رحیم پور ازغدی: نصف مردم تهران برنامه های ماهواره ها را دنبال می کنند/ جمع آوری ماهواره تنها راه نیست

رحیم پور ازغدی, اظهار داشت: کانال های متعدد ماهواره ای به همراه دهها هزار سایت علیه مبانی انقلاب اسلامی ایران فعالیت می کنند و مخاطبان زیادی برنامه های ماهواره ها را دنبال می کنند بطوریکه در تهران نصف مردم برنامه های این رسانه ها را گوش می دهند که این اعلام خطر است.

به گزارش سیتنا، "حسن رحیم پور ازغدی" استاد دانشگاه روز یکشنبه در دومین همایش روحانیون رزمنده و ایثارگران سپاه تهران بزرگ که در مجمع فرهنگی کوثر برگزار شد، در خصوص جنگ نرم دشمن، افزود: عده ای بر این باورند که باید ماهواره ها را جمع کنیم در صورتیکه بنده معتقدم این تنها راه حل نیست. باید جهاد نرم افزاری صورت گیرد.

 

مهر گزارش داد: این استاد دانشگاه در ادامه با اشاره به یکی دیگر از خطرات جنگ نرم، افزود: برخی از طبقات مردم که با رسانه ها ارتباط نزدیکی دارند به اشتباه بر کهنگی دین و مفاهیم اسلام روی می آورند که این به خاطر تبلیغات متعدد علیه اسلام است.

 

وی افزود: نمی توان اطلاعات نسل امروز را با نسل گذشته قیاس کرد امروز فرزندان ما از اطلاعات بالایی برخوردارند و این اطلاعات به هیچ وجه قابل قیاس با دوران ما نیست. به همین جهت باید به شدت مراقب فرزندان خود باشیم.

 

ازغدی در ادامه سخنانش با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در قبال جنگ نرم دشمن بیکار ننشسته است، افزود: تحولات اخیر در منطقه محصول جنگ نرم انقلاب اسلامی است و ما در این عرصه به خوبی ورود پیدا کرده ایم.

 

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: پیروزی اسلامگرایان در مصر، تونس و کشورهای دیگر محصول جنگ نرم انقلاب اسلامی است.

 انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-01-01 09:28

افزودن دیدگاه جدید