کد مطلب: 

10929

پیاده سازی ساختار جدید حوزه‎های ثابت ، سیار و هلدینگ در شرکت مخابرات ایران

پیاده سازی ساختار جدید حوزه‎های ثابت ، سیار و هلدینگ در شرکت مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، اظهار داشت: لازمه ایجاد فکر در شرکت، انجام کار تشکیلاتی است.

 

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مهندس "پوررنجبر" مدیرعامل این شرکت در کارگاه دو روزه تدوین استراتژی برنامه تحول شرکت مخابرات ایران که صبح امروز دوم آذرماه آغاز شد، افزود: استراتژی باید در تک تک سلول های سازمان رسوخ پیدا کند.

 

مهندس پوررنجبر در این کارگاه با اشاره به اینکه باید محتوای یک فکر و یک ذهن با سایر اعضای تشکیلات به اشتراک گذاشته شود گفت: طرح یک فکر و اجرای یکسویه آن هیچ سودی در پیاده سازی آن ندارد.

 

وی پیاده سازی استراتژی شرکت مخابرات ایران را در گرو همسو شدن افکار مدیران دانست و افزود: مدیران شرکت به عنوان عوامل حوزه تصمیم گیر باید با اعتقاد کامل نسبت به برنامه تحول با اتحاد بیشتر به اجرای آن کمک کنند.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران دو عامل دانش و عقلانیت را لازمه اجرای استراتژی در مخابرات دانست و خاطرنشان کرد: پس از دانش ذهنی، دانش عملی است که اجرای صحیح استراتژی را تضمین می کند.

 

مهندس پوررنجبر با اشاره به اینکه اکنون در تدوین استراتژی، میان سه حوزه ثابت ، سیار و هلدینگ شکافی وجود ندارد، گفت: امیدوارم در بخش پیاده سازی آن هم همگرایی صد در صدی وجود داشته باشد.

 

گفتنی است این کارگاه دو روزه به همت معاونت راهبرد و توسعه کسب و کار مدیرعامل شرکت مخابرات ایران امروز 2 آذر 92 با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و معاونین و مدیران شرکت هلدینگ و شرکت ارتباطات ثابت آغاز و تا فردا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-23 12:25

افزودن دیدگاه جدید