کدخبر :10842 پرینت
28 آبان 1392 - 18:40

تذکر «فیس‌بوکی» به وزیر ارشاد

متن خبر

یکی از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی خود در خصوص اظهارنظر وزیر ارشاد در مورد عضویت و فعالیت در شبکه اجتماعی فیس‌بوک تذکر داد.

 

به گزارش سیتنا، ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را امروز در صحن علنی قرائت کرد.

 

متن بخشی از تذکرات بدین شرح است:
طبیب‌زاده نوری نماینده مردم تهران به وزیر بهداشت در خصوص برخورد نامناسب پرسنل برخی از بیمارستان‌های دانشگاهی و به وزیر ارشاد در مورد انتصاب افراد دارای محکومیت قضایی در جریان فتنه 88 در سازمان سینمای کشور.

نبویان، منظری توکلی، جعفری، شریعت‌نژاد و آقاجری نمایندگان تهران، بافق، بجنورد، تنکابن، بندرماهشهر و امیدیه به وزیر ارشاد درخصوص جلوگیری از تشویش افکار عمومی و توهین و تفرقه‌افکنی بین قوای سه‌گانه به ویژه مجلس و دولت توسط روزنامه جهان صنعت.

قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به رئیس جمهور با گذشت حدود 2 سال از تشکیل کارگروه دریاچه ارومیه هیچ نوع فعالیت عملیاتی آغاز نشده است.

سلطانی و نظری‌مهر به وزیر نیرو در خصوص ارتباط با گرانی انشعاب برق بدون مطالعه و در نظرگرفتن اقشار محروم.

آلیا نماینده تهران به وزیر امور خارجه تذکر به همتای آلمانی خود در اعتراض به حمایت آن کشور از سرکرده گروهک تروریستی پژاک ساکن در آلمان و استرداد آن برای محاکمه در قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران.

بهمنی نماینده سراب به وزیر اقتصاد در خصوص اعمال نظارت بیشتر بر بانک‌ها و پرهیز از تصمیمات خلق الساعه در تعطیلی بانک‌ها در شهرستان‌ها با توجه به تعطیلی بانک تجارت شعبه سراب.

خجسته نماینده همدان به وزیر آموزش و پرورش درخصوص توجه به پرداخت مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش.

آلیا نماینده تهران به وزیر ارشاد در خصوص اظهارنظر مغایر قانون در مورد عضویت و فعالیت در شبکه اجتماعی فیسبوک وابسته به استکبار جهانی.

قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر نفت در خصوص جلوگیری از خرید پمپ‌های چینی به جای پمپ‌های داخلی.

نقوی‌حسینی نماینده ورامین به رئیس جمهور در خصوص گرانی غیرقابل قبول خدمات و کالاها به ویژه آب شرب و کشاورزی و امتیاز برق و نهاده‌های دامی.

کوچکی‌نژاد نماینده رشت به رئیس‌جمهور، جهاد دانشگاهی یک موسسه تحقیقاتی است و متاسفانه طیبی رئیس جدید ماموریت جهاد را اشتباه فهمیده و دنبال انتصاب افراد مسئله‌دار در این نهاد است.

منبع: تسنیم

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.