کد مطلب: 

10816

20 هزار مرد فاسد در دام چت با دختر زیبا افتادند

20 هزار مرد فاسد در دام چت با دختر زیبا افتادند

در مدت ۱۰ هفته، بیش از ۲۰ هزار نفر برای دیدن تصاویر برهنه این دختر زیبا با او چت کرده و درخواست وب کم کردند، اما پس از پرداخت پول، متوجه شدند دختری درکار نیست و آنها از روی هوس، به دام افتاده اند.

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک گروه بین‌المللی حمایت از کودکان در هلند، اسامی و نشانی هزار مرد منحرف را که به طمع دیدن تصاویر برهنه یک دختر ده ساله، پول پرداخت کرده بودند به اینترپل تحویل داد.
 
آنها با روشی ساده و پیش پا افتاده، یعنی استفاده از یک اسم دخترانه و مشخصات دروغین توانستند این مردان را به دام اندازند. حتی عکس و فیلمی که آنها برای جذب مشتری استفاده می کردند، واقعی نبود و با استفاده از انیمیشن رایانه ای، ساخته شده بود.
 
مدیر این پروژه گفت: طی 10 هفته بیش از 20 هزار نفر از این طریق با سوئیتی، که وانمود می کرد دختری 10 ساله از فیلیپین است ارتباط برقرار کرده و خواستار دیدن تصاویر وی از طریق اینترنت شدند و این آمار مایه تاسف است.
 
وی افزود: بیشترین تماس ها از امریکا و انگلیس بوده و اطلاعات 1000 نفر از این افراد به پلیس بین‌الملل ارائه شده تا تحت تعقیب قضایی قرار گیرند.
 
بر اساس آمار این پروژه، شبکه های اجتماعی و سایت های چت، مملو از مردان ثروتمند و فاسد غربی است که آماده اند برای دیدن تصویر دختران 9 تا 12 سال پول بپردازند و ابایی از ارائه اطلاعات شخصی خود ندارند.
 
این گروه می گوید: ما تلاش کردیم که به ماموران اجرای قانون نشان دهیم که امکان شناسایی و برخورد با فاسدان و کودک آزاران اینترنتی وجود دارد.
 
مدیر این پروژه تاکیدکرد: این مردان به خوبی از زیر سن قانونی بودن سوئیتی خبر داشتند. در پرونده این پروژه، یک مورد برای نمونه آورده شده که درآن، یک مرد 40 ساله آمریکایی پس از پرسیدن سن دختر، از او تقاضای وب کم می کند و 10 دلار برای 3 دقیقه می پردازد.
 
آنها حتی بعد از این که پی می بردند دختری در کار نیست، باز هم نگران لو رفتن اطلاعات شخصی خود نبودند، چون می دانستند برخوردی با آنها نمی شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-18 18:14

افزودن دیدگاه جدید