کد مطلب: 

10781

اجرای پرداخت اینترنتی لیست حق‌بیمه

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از عملیاتی شدن ارسال اینترنتی لیست حق بیمه از سوی کارفرمایان تا پایان آذر در سراسر کشورخبر داد.

به گزارش سیتنا، تقی نوربخش، گفت: در راستای ارائه خدمات غیر‌حضوری و امکان پرداخت اینترنتی حق‌بیمه ماهانه کارکنان از سوی کارفرمایان، ارسال اینترنتی آن در تمام شعب سراسر کشور اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر  پرداخت اینترنتی لیست حق‌بیمه در یکی از شعب سازمان تأمین‌ اجتماعی مراکز استان‌ها عملیاتی  شده است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به فراهم کردن بسترهای فرهنگی این طرح، گفت: معمولاً کارفرمایان، لیست حق‌بیمه کارکنان خود را در روزهای آخر هر ماه به شعب این سازمان تحویل می‌دهند و طبیعی است ثبت اطلاعات بیمه‌ای یک میلیون و200 هزار کارفرما، شعب را با مشکل مواجه می‌کند.

نوربخش افزود: برای جلوگیری از بروز مشکلات فنی در ثبت اطلاعات بیمه‌ای، ازکارفرمایان درخواست می‌کنیم لیست پرداخت را به روزهای آخر موکول نکنند و از اولین روزهای هر ماه نسبت به پرداخت لیست حق بیمه اقدام کنند.

وی با بیان مزایای این طرح تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع، کاهش مراجعات به شعب وکارگزاری‌ها ،جلوگیری از اتلاف وقت کارفرمایان، افزایش سرعت و اعتبار محاسبات بیمه‌ای و کاهش سفرهای درون شهری از فواید پرداخت اینترنتی حق بیمه است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-17 10:01

افزودن دیدگاه جدید