کدخبر :10750 پرینت
25 آبان 1392 - 09:17

تمدید طرح تشویقی تا 30 گیگابایت حجم رایگان مبین نت تا پایان آذرماه

متن خبر

روابط عمومی مبین نت خبر داد: به دنبال استقبال خریداران مودم‌های جیبی طرح‌دار شرکت ارتباطات مبین‌نت، از طرح تشویقی تا 30 گیگابایت حجم رایگان، این طرح تا پایان آذرماه تمدید شد.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران، به دنبال استقبال کاربران از مودم‌های جیبی این شرکت، برای آن دسته از خریدارانی که نسبت به خرید مودم‌های جیبی طرح‌دار مبین‌نت اقدام کنند، طرح تشویقی قابل‌توجهی در نظر گرفته است. در این طرح تشویقی به خریدارانی که تا پایان آذر ماه اقدام به خرید مودم‌های جیبی طرح‌دار مبین‌نت کنند، تا 30 گیگابایت حجم اضافه‌ی رایگان تعلق خواهد گرفت.

بر همین اساس، خریداران کلیه‌ی مودم‌های جیبی Wi-Fi یا مودم‌های جیبی Wi-Fi+GPRS و هم‌چنین خریداران مودم‌های جیبی به همراه طرح‌های معمولی اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، می‌توانند در این طرح تشویقی شرکت کرده و تا حداکثر 48 ساعت پس از فعال‌سازی مودم و طرح خود به‌طور تصادفی تا 30 گیگابایت حجم رایگان دریافت کنند.
 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد هر یک از مودم‌های جیبی و انواع طرح‌های آن می‌توانند به وب‌سایت «برترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات وایمکس در ایران» به نشانی www.mobinnet.ir مراجعه کرده و تا قبل از پایان مدت این طرح تشویقی نسبت به خرید مودم‌های جیبی مبین‌نت اقدام کنند.

انتهای پیام
 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.