کد مطلب: 

1074

وقتی یک نماینده‌ی مجلس از فیس‌بوک حمایت می‌کند!

وقتی یک نماینده‌ی مجلس از فیس‌بوک حمایت می‌کند!

نماینده‌ی مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذابیت فیس بوک برای جوانان گفت: فیس بوک برای جوانان یک جذابیت دارد و این طبیعت انسان است که بخواهد امکانات و تغییرات جدید را داشته باشد.

 

به گزارش سیتنا، مؤید حسینی صدر در گفت‌وگو با همراهان نیوز، افزود: در این زمان با توجه به تکنولوژی‌های مدرن از جمله فیس بوک مردم می‌توانند از امکانات فیس‌بوک لذت ببرند و این تکنولوژی یک ارتباط و امکانات جدیدی پیش روی مردم می‌گذارد.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه فیس بوک نوعی آزادی عمل برای جوانان محسوب می‌شود، گفت: شبکه‌ی اجتماعی مثل فیس بوک و نرم افزارهای دیگری که این قبیل کارها را انجام می‌دهند نوعی آزادی عمل جدید محسوب می‌شوند و تمام دنیا دارد از برنامه‌ها استفاده می‌کند.

 

وی در ادامه افزود: کشور ما باید به صورت گسترده‌ای مدیریت استفاده از این امکانات را آنالیز بکند و در مسیر سالم قرار دهد و اصلاحات لازم درباره آن را انجام دهد و به هرحال فیس بوک هم در نوع خودش کاربردهای سودمندی دارد.

 

این نماینده‌ی مجلس در پایان با اشاره به اختراع تلفن تصریح کرد: مردم ابتدا که تلفن اختراع شد از آن سوء استفاده می‌کردند و برای دیگران مزاحمت ایجاد می‌کردند و یا برای دوست یابی از آن استفاده می‌کردند. ما باید جامعه را آگاه کنیم؛ به علاوه خودمان کنترل کنیم و نگذاریم به مسیری خطا برود و من فکر می‌کنم در این زمینه مدیریت از مقابله کردن بهتر است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-12-28 15:57

افزودن دیدگاه جدید