کد مطلب: 

10685

ارسال کمک‌های فوری مخابراتی به مناطق توفان‌زده فیلیپین

در پایان هفته جاری یک گروه از کارمندان ودافون عازم کشور فیلیپین می‌شوند تا دو شبکه مخابراتی Instant Networks ودافون را در شهر پالو(Palo) واقع در 15 کیلومتری جنوب تاکلوبان(Tacloban) راه‌اندازی کنند.

 

به گزارش سیتنا، فارس به نقل از سلولار – نیوز، نوشت: شرکت مخابراتی ودافون اعلام کرد کمک‌های مخابراتی اورژانسی خود را به مناطق توفان‌زده فیلیپین ارسال می‌کند و برای انجام اقدامات بشردوستانه و ارسال کارمندان خود به این مناطق آمادگی کامل دارد و تلاش می‌کند امکان ارتباط‌های مخابراتی با ساکنان این منطقه را هرچه سریع‌تر برقرار کند.

 

در پایان هفته جاری یک گروه از کارمندان ودافون عازم کشور فیلیپین می‌شوند تا سیستم ارتباطی Smart Communications را راه‌اندازی کنند. قرار است این گروه دو شبکه مخابراتی Instant Networks ودافون را در شهر پالو(Palo) واقع در 15 کیلومتری جنوب تاکلوبان(Tacloban) راه‌اندازی کنند.

 

گفته می‌شود که پس از توفان اخیر این شهر یکی از ویران‌ترین مناطق کشور فیلیپین محسوب می‌شود.

 

شبکه‌های مخابراتی قابل‌حمل که در مجموع در چهار چمدان جاسازی می‌شوند، حدود 100 کیلوگرم وزن دارند و به راحتی می‌توانند در پروازهای تجاری جابه‌جا شوند. گفته می‌شود که تنها با گذشت 24 ساعت از توفان مهیب هفته گذشته این شبکه‌های مخابراتی به کشور فیلیپین ارسال شده‌اند.

 

گفته می‌شود که این شبکه‌های مخابراتی توسط چهار کارمند شرکت مخابراتی ودافون از کشورهای مجارستان و نیوزیلند و همچنین یک گروه مخابراتی از Télécoms Sans Frontières به صورت داوطلبانه نصب و راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-12 12:15

افزودن دیدگاه جدید