کد مطلب: 

10683

آیفون 6 نمایشگر خمیده 5.5 اینچی دارد

شرکت اپل در حال کار برروی طرح‌های جدید برای آیفون از جمله نمایشگر بزرگ خمیده و حسگرهای تقویت شده با قابلیت تشخیص شدت لمس است.

 

به گزارش سیتنا، ایسنا به نقل از بلومبرگ و بر اساس ادعای یک منبع آگاه، نوشت: این دو مدل جدید آیفون که قرار است در نیمه دوم سال آینده عرضه شوند از نمایشگرهای بزرگ با شیشه خمیده بهره می‌برند. همچنین مدلهای بعدی از حسگرهایی برخوردار هستند که می‌توانند سنگینی یا سبکی لمس انگشتان روی نمایشگر را تشخیص دهند.

 

به گفته این منبع آگاه آیفونهای جدید با نمایشگرهای 4.7 و 5.5 اینچی بزرگترین مدلهای تولید شده توسط اپل خواهند بود و با گالکسی نوت 3 سامسونگ که دارای نمایشگر 5.7 اینچی است، رقابت می‌کنند.

 

سامسونگ ماه گذشته از اولین گوشی خمیده خود موسوم به گالکسی "راند" رونمایی کرد تا بتواند به پیشتازی خود در بازار ادامه دهد.

 

گوشی‌های جدید اپل هنوز در دست تولید هستند و این طرح تکمیل نشده است. شرکت اپل احتمالا این دو گوشی را در سه ماهه سوم 2014 عرضه کند.

 

ناتالی کریس، سخنگوی شرکت اپل از اظهارنظر درباره این گزارش خودداری کرد.

 

دنیس چان، تحلیلگر حوزه فن آوری در تایپه گفت: ابعاد نمایشگر یکی از موضوعاتی است که اپل باید در این خصوص خود را به گوشی‌هایی اندرویدی برساند. از زمان عرضه نخستین آیفون نوآوری یکی از ویژگیهای کلیدی محصولات اپل بوده است.

 

اپل در ماه سپتامبر به طور همزمان دو محصول جدید به نامهای آیفون 5 اس با قابلیت‌های پیشرفته تر و آیفون 5 سی با قیمت کمتر را عرضه کرد تا به بازارهای بیشتری راه پیدا کند. تقاضا برای آیفون 5 اس نسبت به مدل ارزانتر بیشتر بوده و اپل تولید 5 سی را کاهش داده است.

 

آزمایشها روی تکنولوژی تشخیص شدت لمس ادامه دارد و بعید است تا زمان عرضه آیفون بعدی آماده شود و در عوض برای مدل‌های بعد از آن در نظر گرفته شده است.

 

اپل سابقه زیادی در ارائه فن آوریهای جدید در گوشیهای تلفن همراه دارد. تکنولوژی نمایشگر لمسی پس از عرضه اولین آیفون اپل در سال 2007 در گوشی‌های دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفت.

 

این شرکت همچنین در آیفون 5 اس تکنولوژی تشخیص اثر انگشت را ارائه کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-12 12:10

افزودن دیدگاه جدید