کد مطلب: 

10601
قطع خطوط ارتباطی تروریست‎ها در جنوب دمشق
قطع خطوط ارتباطی تروریست‎ها در جنوب دمشق

با تسلط نیروهای ارتش سوریه بر شهرک های سبینه بزرگ و سبینه کوچک و غزال، خطوط ارتباطی تروریست ها در جنوب دمشق قطع شد.

 

به گزارش سیتنا (citna.ir) به نقل از شبکه العالم، شکست تروریست ها در مناطق ریف دمشق از سوی ارتش سوریه موجب شده که تروریست ها اردوگاه آوارگان فلسطینی یرموک را در این استان برای تجمع انتخاب کنند.

 

پس از عملیات ارتش سوریه در شهر سبینه در ریف دمشق و آزادسازی این شهر و مناطق اطراف آن، تروریست های مستقر در این مناطق به سمت روستای "حجر الاسود" و اردوگاه یرموک متواری شده اند به گونه ای که این اردوگاه اکنون به آخرین مخفیگاه های تروریست ها در استان ریف دمشق تبدیل شده است.

 

طی ده روز گذشته مناطقه سه گانه سبینه بزرگ، سبینه کوچک و غزال شاهد درگیری های شدیدی میان تروریست ها و ارتش سوریه بود که در نهایت به تسلط کامل ارتش سوریه بر این مناطق و فرار تروریست ها  منجر شد. تروریست ها فرار خود از این منطقه را عقب نشینی تاکتیکی به طرف اعلام کرده اند.

شهرک سبینه گذرگاه اصلی کمک ها به تروریست ها در جنوب دمشق به شمار می رود. این منطقه به علت اینکه در جاده درعا (هم مرز با اردن) به القدم و الکسوه قرار دارد از اهمیت راهبردی زیادی برخورداراست.

با پیروزی در شهرک سبینیه مسیر عبور برای نیروهای ارتش سوریه برای حرکت به طرف حجر الاسود و اردوگاه یرموک باز شده است.

 

منابع آگاه در دمشق به  پایگاه خبری "حدث نیوز" گفتند که افراد مسلح به اردوگاه یرموک در حومه جنوبی دمشق پناه برده اند و همه آنها در آن شهرک تجمع خواهند کرد که این امر، کار را برای نیروهای ارتش سوریه برای نابود کردن همه آنها در یک عملیات برنامه ریزی شده، آسان خواهد کرد.

 

اکنون تروریست های موجود در استان ریف دمشق در منطقه بسته قرار دارند و سرنوشت جز هلاکت یا اسارت برایشان باقی نمانده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-08 19:24

افزودن دیدگاه جدید