کد مطلب: 

10380

لپ‌ تاپ انتحاری ابزار تازه طالبان! +عکس

پلیس «قندهار» از دستگیری فردی خبر داد که می‌خواست که با استفاده از مواد منفجره جاسازی شده در لپ‌تاپ حمله انتحاری انجام داده و مقامات افغان را هدف قرار دهد.

به گزارش سیتنا، پلیس «قندهار» از دستگیری فردی خبر داد که می‌خواست که با استفاده از مواد منفجره جاسازی شده در لپ‌تاپ حمله انتحاری انجام داده و مقامات افغان را هدف قرار دهد.

 

این منبع افزوده است: یک عامل انتحاری به نام «رحمت‌الله» مشهور به «روشان» که آموزش‌های انتحاری و انفجاری را به مدت 3 ماه در وزیرستان پاکستان توسط اساتید پاکستانی و عرب فرا گرفته بود توسط پلیس قندهار دستگیر شد.

 

99158_565.jpg

به گفته پلیس قندهار این عامل انتحاری قصد انجام حمله انتحاری با استفاده از یک لپ‌تاپ مملو از مواد منفجره را داشت که پیش از اجرای طرح خود دستگیر شد.

 

فرد مذکور قرار بوده که لپ‌تاپ حاوی مواد منفجره را در حضور مقامات بلندپایه ولایت قندهار منفجر کند.

 

فرد دستگیر شده در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم خود اعتراف کرد و گفت که به دستور «فرماندهان وردک» و یک تن از اعضای «شورای کویته» مقیم شهر «چمن» پاکستان وارد شهر قندهار شده بود.

 

طالبان برای انجام حملات انتحاری خود اخیراً به روش‌های جالبی روی آورده‌اند، آنان حتی از حیواناتی مانند اسب و قاطر نیز برای انجام حملات انتحاری استفاده می‌کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-31 08:59

افزودن دیدگاه جدید